A Handyman Service leírása

A lakástulajdonosok és az üzleti tulajdonosok a handymen-et hívják, hogy segítsenek nekik páratlan munkákkal a tulajdonságaik körül. A kézimunka leggyakrabban általános karbantartási és javítási feladatokat lát el, amelyek az építőiparban, pl.

Foglalkoztatás

Míg néhány kézimunka egy adott vállalatnál dolgozik, a legtöbb önálló vállalkozó. Személyes promóció, reklám, és különösen a szájról szájra való utalások révén az ügyfelek hálózatát hozzák létre.

$config[code] not found

Feladatok

Egy ezermester elvégezheti a vízvezeték-szerelvények telepítésétől kezdve a hibás fénykapcsolók rögzítésétől a sérült gipszkarton foltokig. Minden ügyfélnek szüksége lesz egy ezermesterre, és mielőtt munkáját megszerezné, előfordulhat, hogy becslést kell benyújtania a költségekről és az időkeretekről.

Környezet

A ezermesterek minden nap más helyen találják magukat, legyen az otthon vagy üzleti hely. Saját eszközöket és eszközöket hoznak. Egy ezermester gyakran beállíthatja és irányíthatja saját óráit. Számos ezermester dolgozik híváson, ami azt jelenti, hogy szükség lehet a sürgősségi munka gyors elvégzésére az éjszaka vagy a hétvégén.

követelmények

A kézimunka megtanulja a készségeiket. A tapasztalat és a tudás megszerzésének módjaként tanítványként dolgozhatnak. Néhány különlegességhez egy ezermesternek meg kell szereznie az állami engedélyeket. Ezen a területen az embereknek technikai és mechanikai gondolkodásmódot, kézi ügyességet, önbizalmat és jó kommunikációs készségeket kell biztosítaniuk.

Fizetés

Az ezermester átlagos fizetése az Indeed.com szerint 36 000 dollár volt 2010 áprilisától.