Az asszisztens munkaköri leírása

Az asszisztensek az egészségügyi területen dolgoznak. Elsősorban felelősek az orvosok segítéséért a hitelesítési alkalmazások előkészítésében és benyújtásában. Az orvosoknak az adott eljárások vagy bizonyos területeken folytatott képzés befejezése után adnak meg hitelesítő adatokat, az orvos igazolása tapasztalt és képes ellátni a szükséges betegellátást. A hitelesítő asszisztensek számos orvosi rendelőben használatosak.

$config[code] not found

Funkciók

A hitelesítő asszisztensek hitelesítési alkalmazásokat készítenek és nyújtanak be. Továbbá nyomon követik az orvosok és a fizetők kérelmeinek állapotát, és részletes naplót tartanak az összes függőben lévő és befejezett munkáról. Az orvosok, a fizetők, a vezetők és a munkatársak számára tájékoztatják az alkalmazások eredményeit és állapotát.

Oktatás

A hitelesítő asszisztensnek középiskolai diplomával vagy azzal egyenértékűnek kell lennie, valamint a korábbi orvosi rendelői tapasztalattal. Bár a munkáltatók nem szükségesek, általában inkább egy hitelesítő asszisztenst részesítenek előnyben, ha a múltbeli munkatapasztalat a hitelesítéssel vagy társult végzettséggel kapcsolatos.

Tudás és készségek

Az asszisztenseknek az írásbeli és szóbeli készségekkel kell rendelkezniük. Részletesen tájékozódniuk kell. Meg kell rendelkezniük az időgazdálkodási képességekkel és a határidők betartásával. Képesnek kell lenniük arra, hogy önállóan, kevés felügyelet mellett dolgozzanak, de szükség esetén jól működjenek és kommunikáljanak másokkal. Az asszisztenseknek az utasításokat kell követniük, és jól szervezettnek kell lenniük. A hitelesítő asszisztensnek rendelkeznie kell a szövegszerkesztő és a táblázatkezelő szoftverekkel kapcsolatos ismeretekkel, valamint ismerniük kell a fax- és másológépeket.

Fizikai követelmények

A hitelesítő asszisztenseknek látniuk kell a jelentések olvasását és a számítógép használatát. Meg kell tudniuk elég jól hallani, hogy kommunikáljanak a munkatársakkal és a munkatársakkal. A hitelesítő asszisztenseknek esetenként akár 50 fontnyi tárgyat kell mozgatniuk, legfeljebb 20 fontot, és legfeljebb 10 font erőszakot rendszeresen.

Bérek és juttatások

Salary.com szerint a hitelesítő asszisztens várható várható fizetése 2010 májusától 38.975 dollár. A hitelesítő asszisztens fizetését a helyszín, a munkáltató mérete, az ipar, az alkalmazottak megbízhatósága és az oktatás, valamint az éves tapasztalat befolyásolja.

A hitelesítő asszisztensek várhatóan átlag feletti egészségügyi ellátás, látás és fogászati ​​csomagok fogadására számíthatnak. Emellett rendszerint 401 (k), életbiztosítás, fizetett beteg- és szabadság-szabadságot is magában foglaló ellátási csomagot kapnak.