Kórházi osztály munkatársainak képzése

A kórházi egység jegyzőjévé válása jó módja annak, hogy alapvető egészségügyi ellátást biztosítson azok számára, akik nem akarnak ápolók lenni. Mivel a szükséges készségek nagy része speciális képzést igényel, a legjobb, ha az érdeklődők egy kórházi egységbíró képzést tartanak akkreditált intézményben.

Feladatok és feladatok

A titkársági, iroda- és recepciós feladatok tekintetében az egységfelügyelők az emberek pontjaként működnek, és ezért ezeknek a feladatoknak a széles körétől függenek az egység működésének támogatása érdekében. Ezek közé tartozik a beteginformációk kezelése és tárolása, a betegtáblák összeszerelése, valamint a különböző ellátások gondozása és karbantartása. Az egységőrök kommunikációs hálózatokat tartanak fenn az orvosok, ápolók, adminisztrátorok, más kórházi személyzet, betegek, családtagok stb. Között.

$config[code] not found

Karrierlehetőségek és fejlődés

Egy kórházi egységként való belépés egy módja annak, hogy elnyerje a helyét az egészségügyi ellátás területén. A kórházi egység jegyzői pozíciója lehet belépő szintű, de az egységnyilvántartók jelentős tapasztalatokat szerezhetnek az irodafeladatok kezelésében, amelyek akkor hasznosak, ha más pozíciókra, például orvosi nyilvántartási technikusra vagy orvosi titkárra jelentkeznek. Azok, akik igazán kiválóak az egységfőnökökért, lehet, hogy futásuk során tovább vezető ügyintézőkké válnak.

Tanfolyamok

Különböző intézmények kínálnak bizonyítványtanfolyamokat a kórházi osztályon. Néhányan, mint például a kanadai Alberta-i Lethbridge College vagy a kanadai Edmonton-i NorQuest Főiskola, 16 és 20 hetes programokat futtatnak, amelyek közül sokan több hetes gyakorlatot tartalmaznak. Ezen programok többsége a kórházi egység ügyintézői tanúsítványának, az akadémiai teljesítmény eléréséhez szükséges tanúsítványának, vagy egy hasonló tanúsítványnak vagy hitelesítésnek az átadásával zárul. Más intézmények, mint például a NorQuest Főiskola és az eCampus Alberta, online tanfolyamokat kínálnak azoknak, akik szeretnék felkészülni az osztályvezető oktatásra.

Program tartalma

Függetlenül attól, hogy a program és a megvalósítási módja van-e, a kórházi egység felkészítői képzése tanítja a diákokat a kórházi szervezetről, az orvosi koncepciókról és a terminológiáról. Célja továbbá az orvosi rendeletek és számlázás, a dokumentumszervezés, az egység koordináció és más, a munka szempontjából létfontosságú készségek kezelésének kompetenciája. A képzés célja továbbá, hogy kifejlessze azokat a speciális képességeket, amelyek szükségesek a többfunkciós feladatok ellátásához szükséges számítógépes, távközlési és vételi készségek fejlesztéséhez.

Felvételi követelmények

A legtöbb kórházi egység-író oktatási program megköveteli, hogy a pályázók egy bizonyos szintű kompetenciát érjenek el angolul, matematikán és más tanfolyamokon. Például a NorQuest megköveteli, hogy a pályázóknak legalább 60 százalékos minimális besorolási fokozattal rendelkezzenek angolul 30-1, 65 százalékban angolul 30-2, 50 százalékban az Applied Math 10-ben, vagy azzal egyenértékben. Mivel az egyéni ügyintézőknek sok író és adminisztratív szerepük van, a gépelési készségek elengedhetetlenek; sok programhoz szükség van egy bizonyos billentyűzetkezelési sebességre, mint például a NorQuesten 20 szó / perc. Az egyéb követelmények közé tartoznak az angol nyelvtudás azok számára, akiknek az angol a második nyelv, egyértelmű bűnügyi nyilvántartás és tiszta egészségügyi számla.