Általános Foreman munkaköri leírás

Az országos építési munkakörökben a munkahelyi művezető gyakori.A termelési és feldolgozóiparban, közúti tisztítószemélyzetben, bányászati ​​vagy ásatási cégekben és bármely más iparágban, ahol munkahely-szerveződést és elszámoltathatóságot igényel, egy művezető is alkalmazható. Az általános művezető felelős a munka felügyeletéért és a helyszíni munkatársakkal való kölcsönhatásért annak érdekében, hogy az egész nap folyamán zökkenőmentesen működjön a munkahely.

$config[code] not found

vezetés

készítette Dmitri MIkitenko fotóját a Fotolia.com-tól

Az általános művezető fő feladata a projektek és a munkatársak kezelése. Egy munkahelyen dolgozhat, vagy különböző helyszínekre utazhat, és több csapatot is felügyelhet. Az általános művezetőnek egy vagy több elődje lehet, akik a munkahelyen jelentést tesznek neki. Az általános művezető segít a hatékony munkakörnyezet kialakításában, a termelési költségek alacsony szinten tartásában és a munkavállalói morál fenntartásában. Az általános művezető rendszerint szuperintendensnek ad beszámolót, és előfordulhat, hogy jelentést készít a munkavállalók teljesítményéről, a munkakörülményekről és a termelékenységről.

Biztonság

Alison Bowden biztonsági sisak képe a Fotolia.com-tól

A főmunkás gyakran szükséges a biztonságos munkakörülmények megőrzéséhez egy munkahelyen vagy egy gyárban. Egyedül vagy egy cégbiztonsági megfigyelővel együtt az általános művezető figyelemmel kíséri az alkalmazottakat, hogy biztosítsák, hogy megfelelnek a szövetségi biztonsági megbízásoknak és a vállalat vagy szervezet által megállapított biztonsági előírásoknak. Ellenőrzi, hogy a munkavállalók használnak-e biztonsági felszerelést, és ellenőrzi a munkahelyeket, hogy azonosítsa és korrigálja a lehetséges biztonsági kockázatokat. A főmunkatársak a munkatársakat terhelik a felelősség a biztonságos munkavégzési eljárások érvényesítéséért.

Termelés

mig hegesztő kép Jake Hellbach a Fotolia.com

A főmunkatárs általában felelős az alkalmazottak által készített munka minőségének megőrzéséért. Az általános művezető rendszeres ellenőrzéseket végezhet a munka során, hogy ellenőrizze a következetlenségeket és a vállalat által megállapított minőségi előírásoktól való eltéréseket. A munka magában foglalhatja egy épület építését, számítógépes áramkörök létrehozását, textileket vagy játékokat. A gyártási környezetben az általános művezető megállíthatja a berendezések javítását, ha a meghibásodás vagy hiba a gyenge vagy hibás termékekhez vezet.

Oktatás és képzés

Robert Kelly képe a Fotolia.com-tól

A legtöbb esetben a főiskolai pozíciót kereső jelölt esetében nem szükséges főiskolai diploma, de a középiskolai és a felsőfokú oktatás sikeres befejezése segíthet abban, hogy megkülönböztessék az egyént más képzett jelöltektől. Egy általános munkatársakat keresni kívánó cég általában olyan személyt keres, akinek felügyeleti tapasztalata van és megfelelő tapasztalattal rendelkezik ezen a területen. A gyártó cég általában előnyben részesíti a gyártóüzemben tapasztalt és képzett pályázókat, míg egy építőipari vállalat építési tapasztalattal rendelkező pályázókat keres. Sok vállalat támogatja a belső pályázókat, akik már ismerik a munkát.

Fizetés

100 kép a kaleff-tól a Fotolia.com-tól

A Payscale.com beszámolója a feldolgozóipar általános munkatársainak pozíciójáról, 2010-től 39.658 és 64,905 dollár között. család.