A kereskedelmi tisztviselő munkaköri leírása

A nemzetközi kereskedelemnek az áruk megvásárlásának, eladásának és kézbesítésének tényleges mechanikájával kell küzdenie, hanem a határokon átnyúló termékeket szabályozó szabályoknak és szabályoknak is. A folyamat irányításáért felelős személy a kereskedelmi tiszt.

Kereskedelmi tisztviselő leírása

A kereskedelmi tisztviselő a szövetségi kormány számára a GS-15 szintjén dolgozik. Biztosítja a kereskedelmi törvények betartását és biztosítja, hogy a belépési és kilépési kikötők megfeleljenek a nemzeti prioritásoknak megfelelő stratégiáknak.

$config[code] not found

Feladatok

A kereskedelmi tisztviselő az alárendelteket irányítja, akik a kereskedési folyamatot ellenőrzik, vizsgálják és ellenőrzik, és a kereskedelmi asszisztensekkel és a kikötői igazgatókkal dolgozik. Eljárásokat hoz létre annak biztosítására, hogy a mindennapos üzletágak mindegyike integrálva legyen.

követelmények

A pozícióhoz legalább egy éves tapasztalat szükséges a korábbi GS-14 szinten, a kereskedelmi gyepfelügyelet biztosításában és kezelésében. 2013-ban az Egyesült Államok Személyzeti Menedzsment Hivatala szerint a belépő szintű bázisbér 84.697 dollár volt.