A főbíró munkaköri leírása

A nagyvállalatok vagy vállalatok, amelyek több osztályt foglalkoztatnak különböző osztályokban, gyakran felügyelőt igényelnek. Ezt a felügyeletet egy főparancsnok biztosítja. A salaryexpert.com szerint az Egyesült Államok egyik főparancsnoka 2010 júliusa óta 40 007 és 48 502 dollár között szerzett.

Munkaköri kötelességek

Az ügyintézők felügyelete és motiválása egy sor irodai támogató funkciónál a főparancsnok fő feladata. Egyéb feladatok közé tartozik a munka egyenletes elosztása és a tanszékvezetőkkel való kölcsönhatás biztosítása annak biztosítása érdekében, hogy a munka hatékonyan befejeződjön.

$config[code] not found

Ügyességi követelmények

A kiváló interperszonális kommunikáció lehetővé teszi a főparancsnok számára, hogy felmérje a munkavállalói képességeket és megfelelő feladatokat rendelhessen el. Szükséges a dokumentumok és információs fájlok létrehozása és kezelése különféle számítógépes szoftverprogramokkal.

Előnyben részesített háttér

A legtöbb munkáltató legalább hároméves tapasztalattal rendelkezik az irodai igazgatás, a vezetés vagy a felügyelet terén. Az irodai munkák és felelősségek széles skálájának ismerete plusz. A munkavállalói kapcsolatok háttere kívánatos.