Munka feladatok Walmart Frozen Stocker-ként

2009-ben a Walmart nevű Fortune magazin a „világ legcsodálatosabb vállalata”. Ez a globális cég több mint 2,1 millió személyt foglalkoztat, akik pénztáraktól és raktáraktól kezdve egészen a boltvezetőkig és gyógyszerészekig terjednek. Walmart honlapja kimondja, hogy „A Walmart karrierje több, mint egy munka. Ez egy módja annak, hogy meggyulladjon a szikra.

$config[code] not found

Leírás

A Walmart fagyasztott raktárkészlet és más részvénytulajdonosok felelősek egynapos munkavégzésért annak biztosítása érdekében, hogy az összes termék és áru teljesen raktározva legyen és megjelenjen a vállalati és biztonsági irányelveknek megfelelő módon. A fagyasztott tőzsdei ügynökök az áru hűtőszekrényében található termékek feltöltésére összpontosítanak.

feladatai

Az éjszakai fagyasztott tőzsdei ügyintézők felelősek az áru egy éjszakára történő feltöltéséért, hogy előkészítsék a boltot a következő munkanapra. A raktárfelügyelők felelősek a létrák és a raklap aljzatok biztonságos és helyes használatáért, hogy az árut az áruházban mozgassák. A munkatársaknak olyan tiszta és biztonságos munkakörnyezetet kell fenntartaniuk, amely a hulladéktermékek gyors és megfelelő ártalmatlanításával mentes a berendezéstől és a törmeléktől. Az egyéneknek csapatjátékosnak kell lenniük, de a minimális felügyelet mellett jól kell tudniuk dolgozni.

követelmények

A fagyasztott részvénytársaságoknak képesnek kell lenniük az éjszakai váltás teljes munkaidőben vagy részmunkaidőben való működésére. Az egyéneknek alapvető matematikai készségekkel kell rendelkezniük annak biztosítása érdekében, hogy a megfelelő mennyiségű terméket a megfelelő helyre helyezzék. Az alkalmazottaknak képesnek kell lenniük olvasni és angolul írni. Ez a helyzet megköveteli, hogy minden pályázónak képesnek kell lennie állni, sétálni, mozogni, hajlítani, csavarni, felemelni és zömökni a váltás időtartama alatt. Az egyéneknek képesnek kell lenniük 40 font felemelésére, de előnyös a 80 font felemelése. A pályázóknak képesnek kell lenniük arra is, hogy kisebb koordinációt mutassanak be, mint például egy csavar csavarozására.

Fizetés

A Walmart fagyasztott állományának átlagos fizetése 9,57 dollár egy óra, ami egy nagyobb, mint a Walmart átlagos értékesítési munkatársai, akiknek 8,87 dollárt fizettek óránként, Glassdoor.com szerint. A fizetés mellett a Walmart rugalmas órákat és előnyöket is kínál.