Alkalmazásspeciális munkaköri leírás

Szinte minden alkalmazásspecifikus álláspont megköveteli, hogy sok ismerete legyen a technológiáról és a mindennapi változásokról. A munkákhoz az alkalmazás-szakembereknek több számítógépes program és adatfelület szakértője szükséges. Ez akkor is kifizetődő munka lehet, ha élvezed a technológiát, és szorosan együttműködnek a kollégákkal és az ügyfelekkel.

Alkalmazásspeciális munkák típusai

Az alkalmazásspecifikus pozíciók többféle típusúak lehetnek, az adatalkalmazási szakemberektől az alkalmazásrendszer-szakemberektől az adminisztratív alkalmazás-szakértőkig. Mivel minden olyan cégnek, amely pénzzel foglalkozik, legalább egy kell, a leggyakoribb álláspont egy pénzpénztári szakember. Számos alkalmazási szakember található az orvosi területen, mivel a kórházak és klinikák foglalkoznak szoftverprogramokkal és számlázási kérdésekkel.

$config[code] not found

követelmények

A vállalatok többsége megköveteli, hogy a pályázati szakembereknek legalább egy főiskolai végzettsége legyen; néha a vállalat sajátos, és megköveteli, hogy a matematikában, a számítástechnikában vagy az üzleti életben bachelor legyen. Az Egyesült Államok Légierője megköveteli, hogy 60 napig tanítson, és hogy fejlett matematikai készségeket és ismereteket szerezzen a statisztikákról. A pályázóknak jó interperszonális és kommunikációs készségekkel kell rendelkezniük, és képesnek kell lenniük több projekt egyidejű kezelésére. A munka jellegéből adódóan előnyös, ha a Microsoft Office programokat és az Excel-t használja.

Kötelességek és felelősségek

Gyakran az alkalmazási szakemberek felelősek a készpénz és a hitelkártya-feldolgozás, valamint a számlázási rendszerek kezeléséért. A készpénz-alkalmazás szakértői nyomon követik a vitatott hitelkártya-tranzakciókat és a megoldatlan fizetési problémákat, és gyakran foglalkoznak a gyűjteményekkel és a gyűjtő ügynökségekkel. Az orvosi szakterületen dolgozó szakemberek gyakran szakértőkké válnak az irodájukban használt összes szoftverrel, és képzési eljárásokat dolgoznak ki a többi alkalmazást végző alkalmazott számára.

Fizetés és juttatások

A belépő szintű szakértői pozíciók esetében 2010 augusztusától az alkalmazottak évente 30 ezer dollártól 40 000 dollárig terjednek; sok munkahely orvosi és fogászati ​​ellátással is jár. Speciálisabb alkalmazásspecifikus pozíciók esetén az új bérlők 80 000 és 90 000 dollár között mozognak évente. 2010 augusztusától az Egyesült Államok Légierője havonta 1 447 dollár alkalmazással kezdte meg alkalmazását, de a tapasztalatoktól és a szolgálati évektől függően a szakértők havonta 7000 dollárt tesznek ki.

Mit tehetsz, hogy versenyképes legyél?

A Microsoft rendelkezik egy olyan tanúsítási programmal, amely képzést nyújt az alkalmazási szakemberek iránt érdeklődők számára. Mivel a legtöbb alkalmazás-szakértőnek meg kell ismernie a Microsoft-programok használatát, a Microsoft tanúsítási folyamata segít abban, hogy kitűnjön. A Microsoft weboldala szerint a Microsoft Office Specialist tanúsítványának megszerzése segít a „munkalehetőségek bővítésében a fejlett képességek megjelenítésével, és magasabb keresési lehetőségeket eredményez.” A program képzési és vizsga jellegű. Ha igazolod, hozzáférhetsz egy tag webhelyéhez, és Ön képes lesz arra, hogy a Microsoft hivatalos hitelesítési logóját az önéletrajzába helyezze.