Vállalkozói karrierleírások

Ha elkapta a vállalkozói hibát, ne feledje, hogy a saját vállalkozásának elindításában mind a jutalom, mind a kihívások vannak. A vállalkozók gyakran hosszú órákat dolgoznak ki, hogy sikeresen építhessék beindításukat. Szükségük van a kitartásra, hogy a viharokat különböző kérdésekkel kezeljék, beleértve a pénzügyek, a személyzet és az erőforrások hiányát. Számos üzleti szakember keresi a vállalkozást a függetlenség és a saját szenvedélyük folytatására.

$config[code] not found

A vállalkozók típusai

Az "USA News & World Report" szerint különböző típusú vállalkozói utak léteznek. Önfoglalkoztató vállalkozóként elkezdesz egy vállalkozást, amely az Ön készségei és szenvedélye. Ön is felelős a vállalkozásának kezeléséért. Mint kisvállalkozás tulajdonosa, termékeket vagy szolgáltatásokat értékesít a nyilvánosság számára. Az ilyen típusú vállalkozások általában szolgáltatás-orientáltak, mint például egy kiskereskedelmi vagy franchise-üzlet. Számos szakember, aki ezt a vállalkozói utat választotta, nem akar birodalmat építeni. Ők igyekeznek saját függetlenséget és rugalmasságot biztosítani, mint egy vállalkozás tulajdonosa. Az induló vállalkozók egy vagy több vállalkozást fejlesztenek egyszerre. Míg a vállalkozás alapítójaként szolgálnak, a napi műveletek kezelésére vezérigazgatót és más személyzetet vesznek fel.

feladatai

A vállalkozók felelősek egy vállalat működésének tervezéséért és irányításáért. Politikákat hoznak létre, célokat állítanak fel és találkoznak a potenciális befektetőkkel és ügyfelekkel. A napi feladatokkal foglalkozó vállalkozók személyzetet is bérelnek és munkaterveket készítenek. Ők is felügyelhetik a vállalat termékeivel és szolgáltatásaival kapcsolatos tevékenységeket, beleértve a marketinget, az értékesítést és az értékesítést. A vállalkozók felülvizsgálják a pénzügyi kimutatásokat, hogy meghatározzák a nyereség növelésének és a költségek csökkentésének módjait. Ők is felelősek a vállalat jövőbeli irányának meghatározásáért.

Oktatás

Bár a vállalkozók számára nincsenek oktatási követelmények, az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint a felsővezetőknek főiskolai vagy mesterképzése van az üzleti adminisztrációban, vagy a karrierjükhöz kapcsolódó területen. A ruházati üzlet tulajdonosa például egy főiskolai vagy szakiskolai divattervezői diplomát folytathat. Néhány vállalkozó szakmai gyakorlaton és munkahelyi képzésen keresztül más cégeken is képzést kap.

szakértelem

A vállalkozóknak jó vezetői és időgazdálkodási képességekkel kell rendelkezniük. Kényelmesek is lehetnek az innovatív üzleti ötletek fejlesztésében. A vállalkozóknak jó döntéshozatali készségekkel kell rendelkezniük, különösen a személyzet problémáival és a vállalat irányításával. Mivel a vállalkozók sokféle embercsoporttal kommunikálnak, beleértve a személyzetet, a befektetőket, az ügyfeleket és az ügyfeleket, jó kommunikációs készséggel kell rendelkezniük. Őknek is meg kell felelniük az embereknek, és kapcsolatot kell kialakítaniuk a potenciális befektetőkkel, akik érdeklődnek a vállalat finanszírozásáért.

2016. évi fizetési információk a legjobb vezetők számára

Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint a felsővezetők 2016-ban átlagosan 109.140 dolláros fizetést szereztek. Az alacsonyabb szinten a felsővezetők 70,800 dolláros 25 százalékos fizetést kaptak, ami azt jelenti, hogy 75 százaléka többet ért el, mint ez az összeg. A 75. százalékos fizetés 165 620 dollár, ami 25 százalékkal többet keres. 2016-ban 2.572.000 embert foglalkoztattak az Egyesült Államokban felsővezetőként.