A validáló technikus munkaköri leírása

Anonim

Feladatok és várakozások

A validálási technikus egy folyamatvezető vezetésével dolgozik, és validálási módszereket alkalmaz a feladatok elvégzéséhez, a telepítési és működési protokoll feladatai elvégzéséhez és a napi működési mutatók áttekintéséhez. A technikus a validációs tesztadatokat is elemzi, hogy az adatok megfeleljenek az érvényesítési kritériumoknak.

$config[code] not found

Ügyességi készlet és eszközök

Az O-Net OnLine szerint a legjobban teljesítő érvényesítési technikusok általában képesek megérteni a technológiát és a mérnöki munkát, azonosítani és megoldani a mechanikai problémákat, és megfelelően kezelni az időt. A szükséges feladatok szakszerű elvégzéséhez a validáló szakember gyakran használ hordozható számítógépeket, és fordít vagy lefordít szoftvereket.

Fokozati követelmények és kompenzáció

A validálási technikus álláshelyéhez általában szükséges a mérnöki, informatikai vagy kapcsolódó területen végzett főiskolai vagy társult diploma. A vállalatok kevésbé képzett szakembereket vehetnek figyelembe, ha gyakorlati tapasztalattal rendelkeznek. 2010-től az érvényesítési technikus 48 000 dolláros éves fizetést szerzett az Indeed, a munkaerőforrások honlapja szerint.