Mi az az USD fizetés?

Az "USD fizetés" kifejezés rövidített kifejezés, ami azt jelenti, hogy az Egyesült Államok dollárában fizetendő összeg van megadva. Az álláskeresők gyakran olyan állásajánlatokat olvasnak, amelyek tartalmazzák a pozícióra vonatkozó „USD fizetés” információkat. Az alkalmazás befejezésekor előfordulhat, hogy be kell nyújtania az "USD fizetési információkat" a munkakörténetében.

Feladási feladatok

Az elsődleges indok arra, hogy az amerikai dollárban a munkahelyi kiküldetésre vonatkozó potenciális fizetést biztosítsák, annak biztosítása, hogy a nemzetközi jelöltek felismerjék az adott összeg jelentését. Az összetévesztés akkor fordulhat elő, ha csak "dollárt" mond, vagy dollárjelet használ; néhány más ország - köztük Kanada - szintén „dollárnak” nevezik, és értéke nem azonos az amerikai dollárral. A nemzetközi pályázókat vonzzák a pályázók számára, hogy a potenciális fizetést saját pénznemre alakítsák át, és hasonlítsák össze a hasonló munkahelyekkel itthon és külföldön. 2011 májusában az üzleti bennfentes cikk megállapította, hogy a moszkvai háztartási fizetés jelentős különbséget mutat New Yorkhoz képest, így hasznos lehet az USD összeg.

$config[code] not found

Alkalmazás értéke

Hasonló előny nyerhető egy alkalmazásból. Elkerülheti a félreértéseket, amikor egy nemzetközi jelölt olyan összeget ad meg, mint például "50 000", külön cím nélkül. Az amerikai dollárban fizetett előzményeket és elvárásokat kérve biztosíthatja, hogy megkapja a kívánt részleteket.