Az alapértelmezett munkaköri leírás

Az összetevők a vegyi anyagokat összekeverik az olyan termékek gyártása során, mint a gyógyszer és a smink a fogyasztók számára. A munkakeresési oldal szerint az összetevők átlagosan évi 26 000 dollárt tesznek ki 2015 áprilisától.

Alapító típusok és feladatok

Az illatanyag-összetevők illatokat hoznak létre a parfümök és más illatosított termékek számára. Az ízesítőanyagok olyan anyagokat hoznak létre, amelyek termékeik ízét adják. Az összetevők a gyógyszerekhez olyan vegyi anyagokat is létrehozhatnak, mint a töltés és a tabletták nem gyógyászati ​​részét képező anyagok. A vállalatok a különböző kozmetikai porok és más típusú vegyi anyagok összekeverésére is készítenek összetevőket.

Mindezek a különböző típusú összetevők bizonyos receptek és folyamatok követésea megfelelő mennyiségű anyagot keverjük össze, miközben melegítjük, hűtjük vagy szükség esetén nyomást gyakorolunk a keverékre.

További feladatok

kompaunderek vizsgálja meg a nyersanyagokatannak biztosítása, hogy az összetevők megfeleljenek a szag, a konzisztencia és a szín követelményeinek. Néhány munka szükséges nagy mennyiségű anyag mozgatása targoncákkal, hogy feltöltsék az összetevőket.

Ők lehet címke vegyületek a minőségellenőrzés által jóváhagyott, az ügyfeleknek szállítandó késztermék elkészítéséhez. Az elkészült tételekről részletes nyilvántartást vezetnek. Meg kell tartaniuk a munkaterületeket és a keverőberendezéseket is, és követniük kell munkáltatóik biztonsági és termelési minőségpolitikáját.

Oktatás és tapasztalat

A legtöbb vállalat a minimum középiskolai diploma vagy GED munkatársaként dolgozni. Néhány munkáltató inkább olyan főiskolai tanárokat bérel, akik valamilyen főiskolai tanfolyamot végeztek az élelmiszer-tudományban vagy a kémia területén, míg másoknak szükségük lehet egy vagy két év tapasztalatszerzésre.

A vállalatok gyakran képzést végeznek a munkahelyen, hogy az új bérbeadásuk sebességét a formák, a minőség és a biztonsági rutinok segítségével érjék el a készségek és képességek értékelése során.

Munkahelyi követelmények

Az összetevőknek szükségük van olvassa el és értelmezze a gyártási utasításokat és az alapvető vegyi anyagokat és veszélyre vonatkozó információk. Szükségük van matematikai és mérési készségek annak biztosítására, hogy a vegyes anyagok aránya konzisztens legyen. A munka gyakran magában foglalja a csapat részeként való munkát, így az összetevőknek kiváló írott és verbális kommunikációs készségre van szükségük.

A munka megköveteli a vegyi szkennerek, számítógépek és más technológiák használatát is a vegyületek létrehozásához és teszteléséhez. A munkaidőtől függően a munkáltatótól függően a munka hosszú időn át történő letérdelésére, hajlítására és állásra való felkészülés és 50 font felemelésének képessége is lehet.