Mik azok a mezők repi?

A terepi képviselő egy olyan alkalmazott, aki a vállalat vagy szervezet érdekeit képviseli a székhelyén kívül. Mivel ez egy meglehetősen széles karrierleírás, sok munkahely tartozik a terepi képviselők kategóriájába. Emiatt a képzés és a konkrét munkakörök terepi képviselőnként eltérőek.

Általános feladatok

A terepi képviselő feladata, bár az egyes szervezetekben különbözik a sajátosságoktól, általában ugyanazon alapvető funkciót foglalja magában: a szervezetet a „mezőben”, vagy a központi irodákon kívüli világban képviseli. Jellemzően a helyszíni képviselők a legtöbb időt töltik oda, ahol a munkáltatójuknak szüksége van munkájukra. Emiatt a terepi képviselőket gyakran úgy tekintik mind a kezeknek, mind a arcnak, hogy az a személy, akivel az ügyfelek, vagy mások, akik a társasággal foglalkoznak, valójában találkoznak és foglalkoznak.

$config[code] not found

A terepi képviselők általános típusai

a DXfoto.com csapatképének felmérése a Fotolia.com-tól

A három legelterjedtebb terepi képviselőtípus a kormány, a nonprofit szervezeteknél dolgozók és a vállalatok vagy más profitorientált szervezetek számára dolgozók. A kormányzati képviselők az Egyesült Államok Census Bureau-jánál dolgoznak, és munkájuk általában adatgyűjtést igényel a kormány számára. A nonprofit szervezeteknél, például a Nemzeti Rifle Szövetségnél vagy az Emberi Jogi Bizottságnál dolgozó terepi képviselők olyan feladatokat látnak el, mint a szervezeteik műholdas fejezeteinek felépítése, adománygyűjtés, információk terjesztése, a szervezet érdekeinek támogatása, és általában a a nyilvánosság szemében. A vállalati terepi képviseleti típusok változatosabbak, de néhány gyakori típus a biztosítás, az építőipar, a televízió-minősítések, a távközlési vállalatok, az oktatási intézményeknél dolgozók és a más társaságok vagy vállalkozások által foglalkoztatottak körében alkalmazottak, akiknek szükségük van egy munkavállalóra. területén. Jellemző feladatok közé tartozik a tényfeltárás, az értékesítés, a műholdas irodák ellenőrzése és általában a vállalat érdekeinek képviselete.

Képzés és fizetés

Mivel az egyes mezők reprezentatív helyzete egyedülálló, a pozíciók képzése az adott munkáltató igényeinek megfelelően történik. Például az US Census Bureau nem igényel fokozatot képviselőik számára, és kiképzi a lehetséges képviselőket, hogy három-öt napig gyűjtsön adatokat irodáiban, míg a nonprofit szervezet, a Paws With A Cause, hatéves tapasztalatot és két hetet igényel. intenzív képzés a szerződéses terület képviselőinek is. A terepi képviselők fizetése az adott munkáltatótól és a felelősség jellegétől függ. Az Egyesült Államok népszámlálási irodája 2009-ben körülbelül $ 11.00-tól 13,00-ig terjedő órát kínált a Dallas-régió képviselőinek és körülbelül 14 USD-t Los Angelesben. Másrészről a College National Republican Committee 2011-ben havonta 1200 és 1500 dollárt fizet három hónapos munkaszüneti időszakban, valamint havonta 3200 dollárig megtéríti a költségeket.

Terepi képviselővé válás

A terepi képviselőkké válni vágyóknak hajlandónak kell lenniük az utazáshoz, és jó interperszonális kommunikációs készségeik kell, hogy legyen. Válasszon ki egy olyan területet, amelyen belül dolgozni szeretne, és folytassa az oktatását ezen a területen. A terepi képviselővé válás utolsó lépése az, hogy a választott területen egy cégen vagy szervezeten belül munkát keresjen, akár helyszíni képviselőként, akár egy másik pozícióban, ahol a lehetőséget a terepi képviselő képviseletére kívánja váltani.