Mi az a Journeyman Auto Mechanic?

Mint sok szakmák és szakmák, amelyek technikai szakértelemre és készségekre szorulnak, az automatikus mechanika gyakran megtanulja munkáját szinteken. A gépkocsi-szerelő egy közepes szintű autójavító szakember.

Munkaköri kötelességek

Az autóipari problémák diagnosztizálása és javítása a fő feladat. A szerelő elemzi, hogy a különböző operációs rendszerek hogyan működnek, és meghatározza a problémás területeket. Megvitatja az autóipari tüneteket az ügyfelekkel, és ajánlatokat és becsléseket készít a szükséges javításokról.

$config[code] not found

Ügyességi követelmények

Szükséges az elektromos, hidraulikus, pneumatikus és égésű motorok alapos ismerete és megértése. A jó megítélés segít a szerelőnek abban, hogy tanácsot adjon az ügyfélnek, ha az autó problémái megéri a pótalkatrészek árát és a munkaerőköltségeket. Szükséges az alkatrészek hatékony megtalálása és az árak tárgyalása.

Előnyben részesített háttér

A műszaki főiskolák és szakiskolák tanúsítvánnyal rendelkeznek az autóiparban. A szerelőknek be kell fejezniük ezeket a programokat, vagy be kell szereznie őket a munkahelyi képzésen, és a tanítványoktól az ún. A mechanikai rendszerek hibakeresésének és javításának háttere kívánatos.

Fizetési adatok

A PayScale.com-on megadott információk alapján az Egyesült Államokban egy autószerelő 2010-ben 29,389 és 48,276 dollár között szerzett tapasztalatot, demográfiai adatokat és a szakterületet.