Winn-Dixie pénztáros munkaköri leírása

A Winn-Dixie egy Jacksonville-i székhelyű Fla. Élelmiszerbolt, amely öt délkeleti államban található: Florida, Grúzia, Alabama, Mississippi és Louisiana. A cég vállalati kezdetei 1913-ig nyúlnak vissza. A Winn-Dixie évtizedes szolgálatában a munkatársakat keresik, akik segíthetik ezt a hosszú hagyományt. A vállalat értékeli a csapatmunkát, a vezetést és a bizalmat az alkalmazottak körében.

szakképesítés

Ahhoz, hogy Winn-Dixie pénztár legyen, a jelölteknek nem kell kiskereskedelmi tapasztalatra. Az alapvető matematikai ismeretek és a pozitív hozzáállás segítenek kiváló ügyfélszolgálati képviselővé válni.

$config[code] not found

feladatai

A pénztáros felelőssége magában foglalja az ügyfelek vásárlásait a pénztárgépen, fizetést és változást. A pénztáros is vásárol és zárási eljárásokat hajt végre a pénztárgépek kiegyenlítésével a műszak végén.

Kiképzés

A Winn-Dixie képzési programokat kínál az érdeklődők számára, akik a cégen belül kívánnak dolgozni. A szervezet szakmai fejlesztést, tandíj-visszatérítést és ösztöndíjas programokat is kínál.

Előnyök

A Winn-Dixie munkavállalói juttatásai, beleértve (de nem kizárólag) a fizetett szabadságot és a szabadságot, valamint a munkavállalói segítséget.

Fizetés

A fizetés változhat attól függően, hogy milyen egyén tapasztalata van pénztárosként, de a Winn-Dixie pénztárának átlagos fizetése 7,06 dollár.