Mennyibe kerülnek a Telemarketerek?

Telemarketerként fel kell készülnie az agresszív értékesítésre, és kapcsolatba kell lépnie az egyének széles választékával, a vállalkozásoktól a fogyasztókig.Ebben a pozícióban otthon vagy egy irodai call centeren dolgozhat. Mielőtt elkezdené keresni a telemarketing pozícióját, tudassa meg előre, hogy mennyi fizet a telefon értékesítési munkája átlagosan.

Munkaköri leírás

A telemarketernek ki kell hívnia a lehetőségeket, hogy tájékoztassák őket az új termékekről és szolgáltatásokról, majd megpróbálják lezárni az értékesítést a telefonon keresztül. A legtöbb esetben ez egy hideg hívó helyzet, amelyben a telemarketernek először kapcsolatba lép a potenciális vevővel, és nem is tudja biztosan, hogy a vevő érdekli-e a terméket vagy szolgáltatást. A telemarketernek az értékesítés lezárásához a vezetési listákat, a leendő vásárlók terepi kérdéseit kell kezelnie, és meg kell gyűjtenie a rendelési adatokat. A telemarketernek képesnek kell lennie arra, hogy kezelje az elutasításokat és a hangokat a vezetékekről.

$config[code] not found

Fizetés

Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint 2010 májusától kezdődően a telemarketing értékesítési képviselő átlagos órai fizetése 12,24 dollár (átlagos éves fizetés 25.470 dollár). A fém- és ásványiparban dolgozó telemarketerek a legmagasabb átlagkeresetet 24,50 dollár / óra vagy 50,970 dollár évente.

jutalék

Az átlagos fizetés, amelyet a telemarketerek kapnak, néha jutalékfizetéseket is tartalmaz. A jutalék egy átalánydíj vagy az értékesítés százalékos aránya. A cégek az óradíj mellett kínálják a jutalékot, hogy motiválják a telemarketert, hogy nehezebbé válnak az értékesítés lezárása. Bónusz kifizetéseket is kaphatnak a sikeres negyedévekre vagy évekre.

Egyéb megfontolások

Telemarketerként való munkavégzéshez szükség lehet legalább egy középiskolai diplomára. A vállalatok képzési programokat kínálnak új bérlők számára, ahol a tapasztalt telemarketerek megmutatják nekik a köteleket. Ha azonban korábbi tapasztalata van telefonon vagy általános értékesítésben, akkor magasabb óradíjat rendelhet. A telemarketőr alapvető feladatai mellett a szövetségi és állami törvényeket is be kell tartani. A Szövetségi Kereskedelmi Bizottság (FTC) iránymutatásokat ad a telemarketing ügynökségeknek, hogy kövessék azokat, például az egyének kívánságait az FTC Do Not Call listáján.