Mennyibe kerülnek a folyamatkiszolgálók?

A "Pineapple Express" című filmben a vezető karakter, egy folyamatszerver, egész városon vezet, és egy halom jogi dokumentumot, például felkéréseket és értesítéseket jelenít meg. A dokumentumok nagy száma, a befejezett szolgáltatások magas százaléka és a munkahelyi találékonysága olyan jó jelek, hogy a folyamatszerver jó jövedelmet biztosít. Más tényezők, amelyek befolyásolják, hogy egy pénzmennyiség mekkora a folyamatszerveren, az a helyszín, a tapasztalat és a kiszolgálási típusok.

$config[code] not found

Földrajzi régió

A folyamatszerverek jövedelme államonként, illetve nagyvárosi és vidéki területek között változik. A ProcessServers.com szerint a rutinszerű folyamatszolgáltatás 35 és 100 dollár között van, az egyik tényező az adott régió tipikus díja. A Simply Hired, a munkahelyek honlapja szerint 2014 júniusától a folyamatszerver átlagos éves fizetése 59 000 dollár. New Yorkban az átlag $ 74,000, az Omahában pedig Nebraska 56 000 dollár.

Nehéz szolgáltatások

Egyes folyamatkiszolgálók hírnevet szereznek a "nehéz szolgáltatásokról", ami azt jelenti, hogy a szolgáltatás bizonyos aspektusai igényesek vagy megterhelőek. A nehéz szolgáltatások példái olyan témák, amelyek aktívan elkerülik a kézbesítést; olyan személyek, akik akadályokat teremtenek a szerverek bejegyzéseinek feldolgozására; mentálisan instabil vagy kémiailag károsodott személyek; vagy azok, akik eltűnnek vagy nehezen megtalálhatók. A folyamatkiszolgálók jellemzően növelik a sebességüket, néha lényegesen az ilyen szolgáltatások teljesítéséhez. Emellett további vizsgálati díjakat is számíthatnak fel a helymeghatározás és a felügyelet elvégzéséért.

Vizsgálati feladatok

Mivel a folyamatkiszolgálók gyakran vizsgálati feladatokat végeznek, nem ritka, hogy magángyűjteményt is építenek. Tehát, ha egy folyamatszerver egy személy tartózkodási helyét kutatja, más néven „átugrási nyomkövetésnek”, a bíróság feljegyzi vagy felügyeli a felügyeleti vagy egyéb szolgáltatásokat, amelyek a vizsgálati kategóriába tartoznak, a szerver a régió magánnyomozóihoz hasonló díjakat számít fel.

Szükséges licenc

Számos állam előírja, hogy a folyamatkiszolgálókat a BLS szerint engedélyezzék. Szigorú jogi eljárásokat kell követniük; képzések állnak rendelkezésre a munkahelyen vagy a helyi főiskolákban és szövetségekben.