A test Piercer átlagkeresete

Az elmúlt 15 évben a testmódosítási iparág az ügyfelek állandó áramlási sebességével lovagol, és nem kétséges, hogy van szükség a testápolóra. Bár az iparág nagyrészt szabályozatlan a legtöbb államban, sok testápolónak olyan képzésen kell részt vennie, amely magában foglalhatja a gyakornoki vagy egyéb, a foglalkoztatásra jogosult képzést.

Átlagos fizetések

$config[code] not found Digital Vision./Photodisc/Getty Images

A 2010-es hirdetett pozíciók alapján a testápolók átlagos éves fizetése 26 000 dollár volt, a fizetési lista szerint. Más források becslése szerint a testápolónak sokkal nagyobb a keresési lehetősége, a karrier-keresés azt állítja, hogy a testápolók évente mintegy 50 000 dollárt kereshetnek, bár a Body Piercing Secrets évente átlagosan 35 000 dolláros fizetést kap. Sok esetben a tetováló szalonokból és a tetováló művészekből kettős testtúrók dolgoznak. Ebben a kettős vámügyben a tetováló művészek / testápolók várhatóan 19.629 és 39.561 dollár között keresnek.

tippek

Brand X Képek / Stockbyte / Getty Images

Bizonyos piacokon szokás, hogy a védőszentje a testápolót a beszerelt ékszerek és a piercing díjainak megvásárlása mellett csúsztassa. Ezek a jövedelmek nem szerepelnek a munkáltatók fizetési és bérkínálatában, és jelentősen megnövelhetik a testápoló keresőerejét.

Előnyök

A legtöbb professzionális testápolónak a saját orvosi ellátásának nagy részét ki kell fizetnie, mivel a fizikai piercing pozíciók 66 százaléka nem nyújtott egészségügyi ellátást 2010 novembere óta, a PayScale, Inc. szerint. orvosi ellátások, 28 százalék fogászati ​​ellátás, 22 százalék pedig vállalati látásmódban szerepel.

Egyéb feladatok

ULTRA F / Photodisc / Getty képek

Kisebb üzletekben a testápolónak különféle feladatokat kell elvégeznie, mint például a fogadás és a könnyű letartóztatás, miközben nem vesz részt az ügyféllel.

Üzlet tulajdonosa

Digital Vision./Photodisc/Getty Images

A piercing stúdió tulajdonosai jóval többet hozhatnak, mint az alkalmazottak. A Test Piercing titkai arról számolnak be, hogy egy testápolási üzlet tulajdonosa évente 100 000 dollárt kereshet. Az üzlet tulajdonosai az adózással, az engedélyezési követelményekkel, a munkavállalói menedzsmentekkel, a könyveléssel és az általános kisvállalkozásokkal kapcsolatos ügyekkel foglalkoznak.