Mi a rendőrségi diszpécser munkaköri leírása?

A rendőrség diszpécserei olyan bűnüldözési tagok, akik nyugodtan válaszolnak a segélyhívó szolgálatokra. A diszpécsernek gyorsan meg kell határoznia a kérelem sürgősségét és a tiszteket a helyszínre. A diszpécserekkel való szoros kapcsolat lehetővé teszi a tisztek számára, hogy további segítséget és más sürgősségi személyzetet kérjenek.

Munkaköri kötelességek

A rendőrségi diszpécser sürgősségi és nem sürgősségi hívásokat kap a rendőrség felé, és a megfelelő számú rendőri egységet irányítja a helyszínre. A rendőrség diszpécsere más rendőrségi és sürgősségi szolgálatoktól, valamint a nyilvánosságtól érkező hívásokat fogad. A hívások telefonon, számítógépes rendszeren és rádión keresztül érkeznek.

A rendőrségi diszpécser felügyeli az összes rendőrségi tisztviselő helyét. A rendőrség minden bejövő hívás naplóját tartja fenn. A diszpécser a naplót manuális vagy automatizált folyamatokon keresztül tartja fenn.

szakértelem

A rendőrségi diszpécsereknek szükségük van arra, hogy nyugodtan maradjanak vészhelyzetekben. A diszpécsernek képesnek kell lennie arra, hogy a rendőrségre érkező hívások során egyértelműen gondolkodjon és cselekedjen. A munkához való többfeladatos képesség is alapvető képesség. A rendőrségi diszpécsereknek rendelkezniük kell a telefonos, számítógépes és rádióberendezések használatával, miközben hatékonyan kommunikálnak a hívókkal és a rendőrséggel.

szakképesítés

A rendőrségi diszpécsernek középiskolai diploma vagy azzal egyenértékűnek kell lennie, és legalább 18 évesnek kell lennie. A rendőrség kérheti a diszpécsereknek, hogy háttérellenőrzést végezzenek, és mentesek legyenek minden korábbi bűncselekményről. A diszpécser nem igényel előrehaladott fokozatot. A rendőrségi diszpécserként vagy a kommunikációs berendezések ismeretében szerzett tapasztalatok jobb lehetőséget biztosítanak a pályázóknak a rendőrségnél. A rendőrség érvényes vezetői engedélyt is igényelhet.

Tanúsítvány

A bűnüldözés megkövetelheti a rendőrség diszpécsereit, hogy rendelkezzenek tanúsítványokkal, amelyek lehetővé teszik az egyén számára a szövetségi, állami és helyi bűnüldözési adatbázisokhoz való hozzáférést.

Fizetés

Az Indeed.com szerint a rendőrségi diszpécser átlagos fizetése 2010 májusától 53.000 dollár.

2016. évi fizetési információk a rendőrség, a tűz és a mentők diszpécserei számára

A rendőrség, a tűz és a mentők diszpécserei az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint 2016-ban 38,870 dolláros átlagkeresetet szereztek. Az alacsony végpontoknál a rendőrség, a tűz és a mentők diszpécserei 30,830 dolláros 25 százalékos fizetést szereztek, ami azt jelenti, hogy 75 százaléka többet fizetett, mint ez. A 75. százalékos bér 49,570 dollár, ami 25 százalékkal többet keres. 2016-ban 98.600 embert foglalkoztattak az Egyesült Államokban rendőrség, tűzoltók és mentők diszpécserei.