Reggeli Cook munka leírása

A reggeli szakács főzhet mindent a sült babtól a francia pirítósig, de van néhány általános elvárás a reggeli főzésre, amely az összes reggeli főzési munkára vonatkozik. Az ilyen munkához szükséges készségek és tapasztalatok egy része a munkáltatótól függ.

Feladatok

$config[code] not found készítsen képet Mat Hayward-tól a Fotolia.com-tól

A reggeli szakácsnak képesnek kell lennie arra, hogy gyorsan és nyomás alatt dolgozzon. Szükség lehet a reggeli szakácsra, hogy több száz étkezést készítsen egy forgalmas reggelen, és sok munkahely konyhai karbantartást igényel a lassú üzleti időszakokban. A reggel általában nagyon korán kezdődik - 5 órakor a közös kezdési idő, bár ez a konyhától függ. Az eltolódás általában 8 óra, de sok kis, önálló tulajdonban lévő étterem hosszabb időt igényelhet.

Osztott feladatok

KÉSZÜLÉKEK 2. kép a SKYDIVECOP által a Fotolia.com-tól

Az étteremtől függően előkészítő szakácsok és konyhai szakácsok lehetnek külön feladatokkal. Egy előkészítő készíthet ételeket, mint például gyümölcssaláta vagy sütni a kekszet, miközben a konyhában szakács szakácsok rendelnek. Mindkét típusú szakács általában korán érkezik, hogy elkezdje a fejét az élelmiszerek előkészítésében, hogy gyorsabb kiszolgálást végezhessen a munkaidő alatt. Ez a fajta előkészítés magában foglalhat részlegesen főtt szalonnát, tojásrántást rántottaira, szószok készítését és sok más feladatot.

szakértelem

hallgatói kép a dinostocktól a Fotolia.com-tól

Számos reggeli főzési munka igényel angolul beszélő alkalmazottakat. Minden munkahely megköveteli az élelmiszer-biztonság ismeretét, és sok munkahelyhez élelmiszer-kezelő biztonsági tanúsítvány szükséges. Ezek a tanúsítványok államonként eltérőek, ezért ellenőrizze a helyi állami vagy megyei honlapot az élelmiszerbiztonsági osztályok számára. Egy példa a jóváhagyott képzési központok listájára a Los Angeles-i Környezetvédelmi Egészségügyi honlapon található.

Körülmények.

Forró! kép a waynocook-tól a Fotolia.com-tól

A reggeli szakácsnak képesnek kell lennie hosszú ideig állni - 8 órás vagy annál hosszabb szünetet igényelhet. A konyhai szakács egész nap forró grill mellett áll, így szükség van a szélsőséges hő ellenállására. Még egy jól légkondicionált étteremben sem lehet hűteni a konyhát a fűtőelemekkel. A szakács esetleges égési sérüléseket okozhat a forró zsírral, forró vízzel a buggyantott tojáscsészékből és forró ételekből. A szakács gyakori kapcsolatban áll a pincérekkel / pincérnőkkel, így a másokkal való jó munkavégzés kötelező.

Előnyök

fizessen képet a sasha-tól a Fotolia.com-tól

A teljes munkaidős reggeli szakács csökkentett áron jogosult lehet egészségbiztosításra. Lehetnek még nyugdíjazási tervek és balesetbiztosítások, bár sok reggeliző szakács munka csak órabéreket kínál. A nem középiskolai diplomás gyakran képes lesz arra, hogy szakácsként munkát biztosítson, és a fizetés a tapasztalatoktól függ, így az oktatás nem fontos tényező.