Mi az Optometry Office Manager munkaköri leírása?

Az optometrista iroda első látogatása általában megköveteli, hogy az új beteg kitöltse az orvosi előzmények, a kapcsolattartási információk, a jelenlegi és a korábbi szem problémák, a biztosítási fedezet és a számlázási preferenciák tekintetében. Ezt az információt elektronikusan vagy nyomtatott fájlokban tárolják, hogy segítsék az optometrust a betegek diagnosztizálásában és kezelésében, valamint a biztosítótársaságok számára a nyújtott szolgáltatásokért. Az ilyen fájlok megőrzéséért felelős személyt és az általános irodai műveleteket az optometria irodavezetőnek nevezik.

$config[code] not found

Ügyességi követelmények

Az irodai és dokumentumkezelési készségeknek kompetens optometriai irodavezetőnek kell lenniük, mivel a betegfájloknak pontosaknak és aktuálisaknak kell lenniük ahhoz, hogy az optometrista számára a jó betegszolgáltatást időben biztosítsák. A vezetőnek felügyeleti képességgel kell rendelkeznie a recepciós és az adminisztratív személyzet munkájának irányítására. Várhatóan rendszeresen felülvizsgálja a nyilvántartási és nyilvántartási rendszerek hatékonyságát, és javasolja a javításokat. Ha eltérések merülnek fel, amelyek az irodai menedzsment kérdéseivel kapcsolatosak, akkor tapintattal és diplomáciával kell megoldania őket.

Munkaköri kötelességek

Függetlenül attól, hogy az optometriai gyakorlat új vagy csak változó vezetés, az irodavezető felelős-e a művelet legjobb fájlrendszerének kiválasztásáért, valamint az új alkalmazottak felvételével kapcsolatos döntések meghozataláért, milyen szoftverrel felel meg legjobban az orvos szolgáltatásainak igényei és a beteg mennyisége, valamint az irodai politikák és eljárások fejlesztése. Általában az orvoshoz fordítja az irodai munkaidőt, és meghatározza a betegfizetési és számlázási tervek iránymutatásait. Az irodai felszerelések és berendezések beszerzéséhez általában szükséges a jóváhagyása. A betegekkel való kapcsolat rendszerint része a munkának.

Munkakörülmények

Az Optometry irodai vezetők általában professzionális irodai környezetben dolgoznak, amelyek kényelmesen berendezettek és idegen zajoktól vagy zavaroktól mentesek. Az irodai munkaidők általában 9:00 és 17:00 óra között érhetők el. és a túlóra vagy a hétvégi munka ritkán szükséges. A professzionális üzleti öltözék általában a munka szempontjából előnyös, bár néhány irodai öltözködési kód tartalmazhat sebészeti bozótokat.

Oktatási követelmények

A középiskolai diplomának vagy azzal egyenértékűnek optometriai iroda vezetőnek kell lennie. Néhány munkáltató legalább kétéves tapasztalattal rendelkezik az optometriai vagy optikai adagolási vezetői pozícióban. Előnyös az optikai vizsgálati eljárások ismerete. A szemüvegek vagy az érintkezők kiadásának hátterét a pályázók számára plusznak tekintik.

Fizetés és haladás lehetőségei

Ha az optometrista egy nagyobb szemészeti szakembercsoport tagja, akkor nagyobb vagy nagyobb bérek esetén nagyobb vagy nagyobb irodák kezelésére is lehetőség nyílik. A kisebb független gyakorlatok általában nem kínálnak lehetőséget a karrier előrehaladására. Az optometriai irodavezető éves átlagkeresete 2014-ben 40.414 dollár volt.