Hospitalist munka leírása

A "kórházi orvos" általános kifejezés az orvos, az orvos asszisztens vagy a nővér szerepének leírására szolgál, aki napja kórházi környezetben tölt. A kórházi orvosi szolgáltatások az 1990-es évek közepe óta az Egyesült Államokban éltek, és nagyobb keresletet teremtenek a legmodernebb egészségügyi szakemberek iránt, akik többnyire kórházi betegellátásban dolgoznak.

Klinikai menedzsment

A kórházi orvos elsődleges szerepe a klinikai kezelés. A kórházi karrier kiválasztásának legfőbb oka, hogy a hosszú távú kezelést igénylő betegek számára a legmagasabb színvonalú, biztonságos ellátásra összpontosítson. A kórházi kórháziorvos általában inkább olyan esetekben dolgozik, ahol a betegek többet igényelnek.

$config[code] not found

Oktatás és tanácsadás

A kórháziorvos másik célja a kórházi ellátás kezelése, amelynek középpontjában a betegek in-és-out kezelése áll fenn. A kórházi orvos oktatási és tanácsadói szerepet tölt be, miközben kórházi ellátást és kezelést is biztosít. Azáltal, hogy a befogadás után a betegeket biztonságos, megfelelő ellátással oktatja, minimálisra csökkentheti az örök visszatérési felvételi kockázatokat. A kórházi orvosok általában a betegeket a többi kórházi orvoshoz irányítják a folyamatos megelőző és karbantartási ellátáshoz a kórházból való kilépés után.

Munkakörnyezet

A kórházi orvos idő- és energiaigénye extrém. Az Amerikai Orvostudományi Főiskola honlapján elmondható, hogy a betegek szükségleteit napi 24 órában, heti hét napon és évi 365 napon keresztül kezeli. Általában hét napos, 12 órás műszakban dolgozik napközben. Néhány kórházban az esti eltolódásokat más kórházi orvosokkal forgatod. Alternatív megoldásként a kórházi személyzet más személyzete az esti és éjszakai műszakokat is magában foglalhatja, és csak vészhelyzetben hívhatja fel a kórházi személyzetet.

Háttérkövetelmények

A kórházi orvosnak meg kell felelnie az összes azonos orvosi képesítésnek az irodai orvos, sebész, asszisztens vagy nővér általános vagy szakosított pozíciójához. Az orvosnak például orvosi diplomát kell teljesítenie, és a nővérnek diplomát vagy ápolási fokozatot kell teljesítenie, és át kell adnia a nemzeti engedélyezési vizsgát. A diploma befejezésekor kórházi környezetben végezné a szakmai gyakorlatát és a posztgraduális képzését. Ezen túlmenően, a kórházi kórháznak erős vágyat kell kapnia a krónikus vagy kritikus állapotú betegek kezelésére. Jó csapatmunka és kommunikációs készséggel kell rendelkeznie ahhoz, hogy együttműködjön más kórházi személyzettel.

2016 Az orvosok és sebészek fizetési adatai

Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint az orvosok és sebészek 2016-ban átlagosan 204 950 dolláros fizetést szereztek. Az orvosok és a sebészek az alacsony végponton 131,980 dolláros 25 százalékos fizetést szereztek, ami azt jelenti, hogy 75 százaléka többet fizetett, mint ez. A 75. százalékos fizetés 261 170 dollár, ami 25 százalékkal többet keres. 2016-ban 713 800 embert foglalkoztattak az Egyesült Államokban orvosként és sebészként.