Az igazgatósági tag munkaköri leírása

Az igazgatósági tagok fontos pozíciókat töltenek be és fontos döntéseket hoznak. Más tagokkal dolgoznak, hogy vállalati elnököket, iskolai körzeti szuperintendenseket és más üzleti vezetőket vegyenek fel. Kórházakban, iskolákban, egyházakban és más szervezetek széles körében dolgoznak.

alapjai

A testület tagjai szavaznak a kérdésekben, és fontos személyeket neveznek ki a cégükön belüli pozíciókba. Dolgoznak a vállalat marketingjével, pénzeszközökkel és a közvélemény tudatosságával. Ők is szorosan figyelemmel kísérik a pénzügyi kérdéseket, folyamatosan figyelemmel kísérik a szervezet alapvonalát.

$config[code] not found

szakértelem

Az igazgatósági tagoknak képesnek kell lenniük, hogy jól működjenek csapatként. Professzionálisnak, szervezettnek és magasan elemzőnek kell lenniük. Az igazgatósági tagoknak különösen kiváló kommunikációs készséggel kell rendelkezniük.

Oktatás

A legtöbb cégnek igazgatósági tagjai bachelor diplomát igényelnek, valamint az iparágban szerzett sokéves tapasztalattal. Esetenként a testületi tagok pozíciókba szavaznak.

Munkakörnyezet

Az igazgatósági tagok általában nagy irodákban dolgoznak, amelyek alkalmasak a felsővezetők számára, és nagy konferenciatermek, ahol a fórumon találkozókat tartanak. Sokan hosszú munkát végeznek, és az iparágtól függően gyakran utazhatnak.

Kereset

A nagyvállalatok igazgatósági tagjai a nemzet legmagasabb keresője közé tartozhatnak - ahogy a Munkaügyi Statisztikai Hivatal becslése szerint a felsővezetők 2008 májusában 91,570 dolláros éves fizetést kaptak.

2016. évi fizetési információk a legjobb vezetők számára

Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint a felsővezetők 2016-ban átlagosan 109.140 dolláros fizetést szereztek. Az alacsonyabb szinten a felsővezetők 70,800 dolláros 25 százalékos fizetést kaptak, ami azt jelenti, hogy 75 százaléka többet ért el, mint ez az összeg. A 75. százalékos fizetés 165 620 dollár, ami 25 százalékkal többet keres. 2016-ban 2.572.000 embert foglalkoztattak az Egyesült Államokban felsővezetőként.