A helyszíni felügyelő építési munkaköri leírása

Az építési projektek összehangolást igényelnek sok különböző hozzájáruló között. A munkások, vezetők, felügyelők, ügyfelek és más érdekeltek együttműködnek annak érdekében, hogy a projektek a tervek szerint folytatódjanak. Az építési felügyelők létfontosságúak a folyamatban, tapasztalataikat felhasználva arra, hogy különböző típusú munkavállalókat irányítsanak a projekt sikeres befejezéséhez.

Oktatás és képzés

Az építési munkák legtöbb telephelyvezetőjének minimális oktatási követelménye a középiskolai diploma befejezése. Egyes felügyelők úgy döntenek, hogy folytatják a poszt-másodlagos programokat, például a mérnöki, építési és építési tudományokat. Szilárd oktatási háttér fontos, de a munkaterületeken a korábbi építési tapasztalatok egyformán vagy nagyobb jelentőséggel bírnak, ha felügyelőként járunk el, ha csak azért, hogy elkerüljük a munkahelyi képzéssel való időt. Néhány felügyelő évekig tartó építési tapasztalataik során csíkokat szerez.

$config[code] not found

Készségek köre

Ahhoz, hogy építési helyszíni felügyelőként legyenek kitűnőek, a jelölteknek számos fizikai, társadalmi és szellemi készséget kell fejleszteniük ahhoz, hogy munkájukat sikerrel vezessék. Az építési szerszámok, mint a fűrészek, simítók és hegesztők tapasztalata számos építési projekt számára létfontosságú. A projekt menetrendjét és kommunikációját figyelő számítógépes szoftver segíti a felügyelőket az időben történő befejezésben. A kiváló társadalmi vezetői készségek fejlesztése segíti a felügyelőket a pozitív morál előmozdításában, a munkavállalók hatékonyságának és hatékonyságának növelésében. A nehéz dolgozók kezelése megkövetelheti, hogy a felügyelő diplomácia és meggyőződés alkalmazza a helytelen viselkedést.

Építési felügyelő feladatai

Az építkezés felügyelőjének fő feladata a munkavállalók koordinálása és felügyelete. A munkatársak számára ütemtervet biztosítanak, és feladatokat rendelnek az építőmunkásoknak. Az építési helyszíni felügyelők kapcsolatot tartanak a vállalkozókkal, a vezetőkkel és más érdekeltekkel, biztosítva, hogy valamennyi fél továbbra is összehangolt legyen. A felügyelők a terveket a tervekké fordítják, a projekt befejezéséhez szükséges berendezéseket és munkaerőt szervezik. Felelősek továbbá a biztonsági és minőségi előírások fenntartásáért, valamint az építési helyszíni tevékenységek részletes nyilvántartásáért.

Kompenzációs tartomány

Az építési helyszíni felügyelők átlagos éves díja 63.230 dollár, ami az építési munkák bizonyos típusaira összpontosítva változik. Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint 2012 májusától a nem lakóépületekkel foglalkozó felügyelők éves átlagban 65.710 dollárt szereztek, míg a lakóépületek felügyelői 59.390 dollárt szereztek. Az utca, az autópálya és a híd építésének felügyelői évente 63.790 dollárt készítettek, és a közüzemi rendszer felügyelői évente átlagosan 62.790 dollárt gyűjtöttek.