A vezető szolgáltatások koordinátorának munkaköri leírása

A vezető szolgáltatások koordinátorai olyan személyek, akik rendkívül szimpatikusak másokkal szemben, és jól érzik az érzelmi stresszt. A foglalkozási kilátásokról szóló kézikönyv szerint a szövetségi Munkaügyi Statisztikai Hivatal szerint a terület várhatóan 23% -os növekedést fog elérni a következő hét-nyolc évben. A BLS szerint ez a pozíció átlagos fizetése 26 000 dollár.

Munkaköri leírás

A vezető szolgálati koordinátor felelős az összes program és tevékenység megtervezéséért, megszervezéséért, költségvetés-tervezéséért és fenntartásáért egy nyugdíjas otthonban vagy vezetői központban.

$config[code] not found

Oktatás és képzés

A legtöbb munkáltató csak egy középiskolai diplomát igényel, hogy figyelembe vegye ezt a pozíciót. A társult végzettség, a releváns munkatapasztalat vagy más munkahelyi képzés azonban hasznos.

szakértelem

A magas rangú szolgáltatások koordinátorainak magas szintű szervezettséggel kell rendelkezniük, és kiváló kommunikációs készségeikkel kell rendelkezniük és vágyuk mások segítésére. A vezetői készségek és a szervezeti készségek szintén hasznosak ebben a helyzetben.

Feladatok

A magas rangú szolgáltatáskoordinátor fő feladata az időskorúak számára a rekreációs tevékenységek megszervezése és tervezése, az alkalmazottak felvétele, a költségvetés létrehozása, a létesítmény karbantartása és a létesítmény és a szélesebb közösség közötti kapcsolatok kiépítése.

Munkakörülmények

A vezető szolgáltatások koordinátorai hosszú órákat töltenek, vagy ülnek. Az ideális jelöltek képesek lesznek kezelni a mérsékelt emocionális feszültségeket, mivel az idős betegek életük végéhez közelednek.

2016 A szociális és humánszolgálati asszisztensek fizetési adatai

Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint a szociális és humánszolgálati asszisztensek 2016-ban átlagosan 31,810 dolláros fizetést kaptak. Az alacsonyabb szinten a szociális és az emberi szolgálati asszisztensek 25,350 dolláros 25 százalékos fizetést szereztek, ami azt jelenti, hogy 75 százaléka többet fizetett, mint ez. A 75. százalékos fizetés 40 030 dollár, ami 25 százalékkal többet keres. 2016-ban 389 800 embert foglalkoztattak az Egyesült Államokban szociális és emberi szolgáltatóként.