Kórház Környezetvédelmi Műszaki Leírás

A kórházi környezet technikusai kórházakban dolgoznak, a környezetvédelmi irányelveket követve a biztonságos és fertőtlenített létesítmény biztosítása érdekében.

Oktatás

A legtöbb kórház megköveteli, hogy ezeknek a technikusoknak középiskolai diploma vagy GED legyen. Egyes kórházakban szükség lehet a korábbi tisztítási tapasztalatokra.

szakértelem

A szükséges alapvető készségek közé tartozik az angol nyelv olvasásának, írásának és megértésének képessége. Egyéb szükséges készségek magukban foglalják a képességet, hogy akár 50 fontot emeljenek, mozogjanak vagy szállíthassanak, mert a helyzet tisztítóberendezések és gépek használatával jár.

feladatai

A kórházi környezetvédelmi technológia tisztítja és fenntartja a kórházi kijelölt területet, a környezetvédelmi iránymutatásokat és eljárásokat követve. Ő is ágyakat készít és tisztítja a betegszobákat.

A legtöbb kórházi környezet technikája a berendezéseket és a nehéz gépek tisztítását, polírozását és tisztítását rotációs alapon használja. Tartják a berendezéseket és a tárolóterületeket is tisztán és rendezetten.

Átlagos fizetések

A Munkaügyi Statisztikai Hivatal szerint a kórházi környezetvédelmi technikák átlagkeresete 17,690 dollár és 20 000 dollár között mozog (2006. májusi adatok).

további információ

A kórházban teljes munkaidőben dolgozó kórházi környezetvédelmi szakemberek jó hasznot várhatnak. A legtöbb esetben lehetőségük van különböző eltolódások elvégzésére, mivel a legtöbb kórház 7 órától éjfélig tisztítást igényel.