A protokollspecifikus munkaköri leírása

Az erős nemzetközi kapcsolatok kialakításához és fenntartásához elengedhetetlen a megalapozott és elfogadható eljárási és etikett-iránymutatások követése a kormányzati vagy katonai üzletvitel során. A protokoll-szakértő biztosítja, hogy ezeket a magatartási kódexeket felismerjék és kövessék.

Munkaköri kötelességek

A munkát a külföldi tisztviselők, diplomaták és külföldi katonák bevonásával foglalkozó vezetők számára tervezik és végrehajtják. Szükség van a közlekedési és lakóingatlanok megszervezésére. Szükség van a különleges kényelmi szolgáltatások biztosítására.

$config[code] not found

Ügyességi követelmények

A válogatott külföldi országok egyénekre vonatkozó protokollok és elvek alapos ismerete döntő fontosságú. A példamutató tervezési készségek lehetővé teszik a szakember számára, hogy összetett intézkedéseket hozzon a látogatók igényeihez. A Cordial kommunikációs készségek melegek és üdvözölték a vendégeket.

Előnyben részesített háttér

Mesterképzés vagy Ph.D. kívánatos, bár a széles körű tapasztalatok vagy a tapasztalatok és az oktatás kombinációja gyakran elfogadható a fejlett fokozat helyett. A nemzetközi kapcsolatok vagy kommunikáció háttere plusz.

Fizetési információk

A SimplyHired.com munkahelyi és fizetési információs webhelyén szolgáltatott információk alapján az Egyesült Államokban működő protokollszakértő 2014-től éves bevétele 67.000 dollár volt.