Karbantartási ügyintézői munka leírása

A karbantartási munkatárs egy üzemeltetési karbantartási felügyelő felügyelete alatt dolgozik, és javítja a gépeket, a mechanikus berendezéseket és egy létesítmény vagy épület szerkezetét. A jegyző feladatai közé tartozik a hegesztés és a csőszerelés is.

feladatok

A karbantartási munkatárs javítja és beállítja a gyártási berendezéseket, például a raklaptartókat, az úttakarító gépeket, a sprinklereket és a targoncákat a vállalati irányelveknek és a Munkahelyi Biztonsági és Egészségügyi Hivatal (OSHA) szabályainak megfelelően. A jegyző is mozgatja az objektumokat és szükség szerint ellenőrzi a berendezéseket.

$config[code] not found

Készségek, kompetenciák és eszközök

A karbantartási ügyintézőnek kézi ügyességgel, jó látással és a határidőn belüli több feladat elvégzésének képességével kell rendelkeznie.A hivatalnok gyakran használ cső- vagy csöves vágógépeket, motoros fűrészeket és csőelvezető eltávolítókat, valamint naptár- és ütemezési szoftvert.

Szakértelem és kompenzáció

A karbantartási ügyintéző számára általában szükséges a középiskolai diploma vagy a gépészmérnöki diploma. A munkáltatók azonban kevésbé képzett személyeket tekinthetnek, ha gyakorlati tapasztalattal rendelkeznek. A karrieradatok honlapja szerint a karbantartási ügyintéző átlagos éves bére 2010-től 35 000 dollár.