Raktári támogatás munkaköri leírás

A raktárszolgálati szakmák, más néven raktárkezelők, általában gyártási vagy raktári környezetben dolgoznak, és a készletgazdálkodással foglalkoznak.

Oktatás

Ezeknek a foglalkozásoknak a legtöbb munkáltatója középiskolai diplomát vagy GED-et igényel. A legtöbb esetben a pályázókat kevés korábbi tapasztalattal vagy bérlettel foglalkoztatják, és a munkáltatók munkahelyi képzést biztosítanak.

$config[code] not found

Fizikai követelmények

Mivel az ilyen munkák hosszú ideig tartó emeléssel és állással járnak, a munkáltatók fizikai vizsgát igényelhetnek annak biztosítása érdekében, hogy a kérelmező képes legyen megfelelni a fizikai követelményeknek.

feladatai

A felelősség magában foglalja a raktárkészlet naponta történő szállítását, fogadását, tárolását és betöltését. Az ilyen foglalkozásokban dolgozó munkavállalóknak a leltárt is forgó alapon kell számolniuk, hogy biztosítsák a pontos nyilvántartást.

Foglalkozási Outlook

A Munkaügyi Statisztikai Hivatal szerint a raktárhoz kapcsolódó foglalkozások 2006 és 2016 között várhatóan csak 4% -kal nőnek az iparág egyre nagyobb automatizáltsága miatt.

Átlagos fizetés

2009 novemberében az Indeed.com felsorolta a raktári ügyintéző pozíciójának átlagos fizetését, amely évente 22 000 dollár.