Lakossági helyreállítási ügyintézői munka leírása

A kiskereskedelmi helyreállítási ügyintéző figyelemmel kíséri az áruházleltárakat, és hiánypótló terveket dolgoz ki egy kiskereskedelmi vagy áruház számára. Ez a pozíció segít abban, hogy az áruház megakadályozza az áru elvesztését az ügyfelek vagy munkavállalók lopásából vagy más, a boltot körülvevő eseményekből.

feladatai

A kiskereskedelmi helyreállítási ügyintéző terveket dolgoz ki a belső lopások megelőzésére és felderítésére, valamint annak biztosítására, hogy a lopás esetén a megfelelő eljárások teljesüljenek. A hivatalnok szintén segítséget nyújt a vizsgálatok során, és interjút készít az ártalmas bűncselekmények potenciális gyanúsítottjairól és tanúiról. A helyreállítási ügyintézőnek meg kell ismernie a kamera felügyeletét, és iránymutatásokat kell adnia a társult és irányító számára ezen a területen.

$config[code] not found

Közigazgatási feladatok

A kiskereskedelmi helyreállítási ügyintéző egyéb feladatai közé tartozik a rendszeres jelentések futtatása, az üzlet pénzforgalmával kapcsolatos következetlenségek ellenőrzése és a hiányosságok elkerülése érdekében a papírmunka felülvizsgálata.

Edző

A kiskereskedelmi helyreállítási ügyintéző a raktárkezelést és a munkatársakat a veszteségmegelőzésben vonja be, és megtanítja őket, hogy az esemény után kövessék a helyes papírmunkát.

szakképesítés

Ahhoz, hogy jogosult legyen erre a pozícióra, az egyéneknek középiskolai diplomával és korábbi ismeretekkel kell rendelkezniük a kiskereskedelmi helyreállításról egy másik áruházban vagy kisláncban. A pályázóknak rendelkezniük kell számítógépes és videoberendezéssel kapcsolatos ismeretekkel, hajlandóak naponta több üzletbe utazni, ha szükséges, és képesek lesznek felemelni az elemeket és felszereléseket.

Fizetés

Salary.com szerint a kiskereskedelmi helyreállítási ügyintéző 2010-es átlagos fizetése 37.446 dollár. A fizetés a jelölt oktatásán és tapasztalatán alapul.

2016 Magánnyomozók és nyomozók fizetési adatai

Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint a magánnyomozók és a nyomozók 2016-ban átlagosan 48,190 dollárt fizettek. Alacsony szinten a magánnyomozók és a nyomozók 35,710 dolláros 25 százalékos fizetést szereztek, ami azt jelenti, hogy 75 százaléka többet ért el, mint ez. A 75. százalékos fizetés 66.300 dollár, ami 25 százalékkal többet keres. 2016-ban 41.400 embert foglalkoztattak az Egyesült Államokban magánnyomozóként és nyomozóként.