A házkezelő munkaköri leírása

A „ház” szó általában egy olyan épületre vonatkozik, amelyben az emberek élnek. A házvezetővel rendelkező házak azonban különleges házak. Az egészségügyi ágazatban a házvezető egy másik szava az ápolási egység vezetőjének. A házvezető utalhat olyan személyekre is, akik felügyelik a félúton lévő házakat, ahol a kábítószerfüggők és a szabadon bűnözők visszanyerik az életkészségeket, hogy felkészüljenek a külvilág újraindítására.

$config[code] not found

Funkció

Egy ápolási osztályban a házvezetők felügyelik az ápolószemélyzet által végzett munkát, és gondoskodnak arról, hogy a betegek megfelelő ellátást kapjanak. Azokat a nővéreket, akik nem tartják be a minőségi gondozást, a házigazgató fegyelmezi. A házvezető felelős továbbá az újonnan felvett ápolók edzőjeként való ellátásáért.

A félúton a házvezetők felügyelik a félúton tartózkodó személyek költségvetését. Felelősek az összes szükséges nyilvántartás vezetéséért és felelősséggel tartoznak a párhuzamos tisztviselőkkel való kommunikációért. Ha egy elem sérült a félúton, a házvezető felelős annak biztosításáért, hogy a kár helyreálljon. A házvezető is felelős a félúton lévő összes biztonság kezeléséért.

szakértelem

Az orvosi területen a házvezetőnek ápolási és gyakorlati tapasztalattal kell rendelkeznie. Például Henry Ford Healthban a házvezetőnek három-öt éves tapasztalattal kell rendelkeznie. Jó vezetési képességekkel kell rendelkeznie, beleértve az interperszonális készségeket is, mivel más ápolókkal és a betegekkel együtt fog dolgozni.

A félvezető házak vezetői munkahelyi képzésben részesülnek, bár legalább egy középiskolai diplomával kell rendelkezniük. A szociális szolgáltatások vagy a pszichológia hátterében álló személyeket a legvalószínűbben bérbeadják.

Körülmények

Az ápolási egységekben a házvezetők potenciálisan ki vannak téve a betegségeknek. Ugyanakkor, mint az egészségügyi ágazat minden szakmájában, a megfelelő biztonsági óvintézkedések biztonságban tarthatják a házvezetőt.

A házvezetők félúton lakóházakban dolgoznak, amelyek általában berendezettek, és meglehetősen kényelmesek lehetnek, attól függően, hogy mekkora a félúttal rendelkező program költségvetése. Ezeknek a házigazgatóknak egy kis időt kell tölteniük az udvari munkában. A félúton lakó személyek néha nagy stressz alatt állnak, és bizonyos körülmények között változékonyak lehetnek. A házvezetőnek ezért készen kell állnia a potenciálisan veszélyes helyzetek kezelésére.

kilátás

Az ápolók, mint például a házigazgatók szükségessége 2008 és 2018 között várhatóan 22 százalékkal nő, a Munkaügyi Statisztikai Hivatal szerint. Az ápolónők és más egészségügyi szakemberek a népesség elöregedése miatt várhatóan növekedni fognak.

Bár nincs konkrét adat arra vonatkozóan, hogy mennyire várható a félúton lévő házigazgatók szükségessége, a Michigani Állami webhely arról számol be, hogy nagyszámú álláshelyre van szükség, mivel sok házvezető elhagyja a szakmát.

Kereset

A Munkaügyi Statisztikai Hivatal szerint 2008-ban az ápolók medián jövedelme 62.450 dollár volt, a legmagasabb 10 százalék pedig több mint 92,240 dollárt, a legalacsonyabb 10 százalék pedig kevesebb, mint 43.410 dollárt. A PayScale.com arról számolt be, hogy a klinikai műveletek vezetői óránként 13,33 és 49,13 dollár közötti órabért kaphatnak.

Ami a korrekciós tiszteket, mint például a félúton lévő házigazgatókat, a medián fizetés 38 380 dollár volt, a legmagasabb 10 százalék pedig több mint $ 64,110, a legalacsonyabb 10 százalék pedig kevesebb, mint 25 300 dollár, a Munkaügyi Statisztikai Hivatal szerint.

2016 Regisztrált ápolók fizetési adatai

A regisztrált ápolók az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint 2016-ban átlagosan 68.450 dolláros fizetést kaptak. Alacsony szinten a regisztrált ápolók 56,190 dolláros fizetést kaptak, ami 75 százalékot jelentett, ami meghaladta ezt az összeget. A 75. százalékos fizetés 83,770 dollár, ami 25 százalékkal többet keres. 2016-ban nyilvántartott ápolóként 2 955 200 embert foglalkoztattak az Egyesült Államokban.