Munkahely leírása az asszisztált személyzet számára

A „segített élő személyzet” kifejezés olyan pozíciókra utal, amelyek mindennapi segítséget nyújtanak az idősek, a fogyatékkal élők vagy más speciális igényű ügyfelek számára mind a létesítményekben, mind a magánlakásokban.

feladatai

Az asszisztensek felelőssége a pozíciótól, valamint a létesítmény típusától és méretétől függően változik. Az ápolók, terapeuták, rendezvények és segédmunkák széles körű egészségügyi, háztartási és háztartási szolgáltatásokat végeznek, és más munkavállalók adminisztratív, letartóztatási / karbantartási és élelmiszer-szolgáltatási támogatást nyújtanak.

$config[code] not found

követelmények

Az asszisztensek igényei a létesítménytől és a helyzet típusától függően eltérőek. Az ápolók formális oktatást és tanúsítást igényelnek, és a terapeuta a joghatóságtól függően engedélyt kérhet. Más pozíciók háttérellenőrzést vagy minimális képzést igényelhetnek.

Egyéb igények

A munkahelyi hivatalos követelményeken túl az asszisztens segédszemélyzetnek képesnek kell lennie arra, hogy kezelje az ügyfelek testfolyadékainak, betegségének és halálának kitettségét. Mivel rendszeresen tartózkodnak magánlakásokban, a segített élő személyzetnek képesnek kell lennie ügyfelei magánéletének fenntartására.

Munka kilátások

Az idősek számának növekedése miatt a segített élethez kapcsolódó munkahelyek várhatóan növekedni fognak. A személyes és otthoni ápolási segédprogramok például 2008-tól 2018-ig 46% -kal fognak növekedni.

Kártérítés

A segített élő személyzet kompenzációja a pozíció típusától, a tapasztalatoktól, a helyszíntől, a munkáltatótól függően változik. Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint a személyes és otthoni ápolási segélyek átlagos 2008-as órabérje 9,22 dollár volt. A regisztrált ápolók esetében az átlagos éves 2008-as fizetés 62.450 dollár volt.

2016 Fizetési információk a Home Health Aides-ról

Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint az otthoni egészségügyi segédprogramok 2016-ban átlagosan 22 600 dolláros fizetést kaptak. Az alacsonyabb áron az otthoni egészségsegítők 19,890 dolláros 25 százalékos fizetést szereztek, ami azt jelenti, hogy 75 százalékkal többet szerzett, mint ez az összeg. A 75. százalékos fizetés 25,760 dollár, ami 25 százalékkal többet keres. 2016-ban 911.500 embert foglalkoztattak az Egyesült Államokban otthoni egészségügyi segédanyagként.