Az E&I mérnök munkaköri leírása

Egy elektromos és műszerész mérnök fejleszt, teszteli vagy javítja az elektronikus műszereket. Az elektronikus műszer egy olyan készülék vagy eszköz, amely automatizált vagy szabályozott rendszerkörnyezetben méri az áramlást, a hőmérsékletet vagy a nyomást. Ezt a berendezést olyan iparágakban használják, mint a védelem, a gyártás és az energia.

Oktatás

A legtöbb munkáltató villamosmérnöki mesterfokozatot igényel, és hajlandónak tekinthető a főiskolai végzettség megszerzésére egy széles körű műszertervezési tapasztalattal rendelkező jelölt számára.

$config[code] not found

szakképesítés

Sok esetben ezek a szakemberek részt vesznek a teljes tervezési folyamatban, beleértve a műszerkészülékek mechanikai, elektromos és vezérlő hardvereit is. A képesítések több mint 10 éves tapasztalatot igényelhetnek egy vagy mindegyik mérnöki tudományágban.

Folyamat

A többi mérnökkel együttműködve ezek a szakemberek segítenek a tervezési projektek költséghatékony és időben történő megvalósításának folyamatában. A projektek szerveződnek, és felelősségeket osztanak szét a minőségi berendezések kialakítása érdekében.

feladatai

Ezek a szakemberek tervezési szoftvert használnak a berendezés létrehozásához, amely magában foglalja a mechanikai, elektromos és vezérlő rendszer alkatrészeit. A vizsgálóberendezéseket a tesztelési irányelvek és eljárások szerint végzik, hogy a termék megfelelően működjön és betartja a szabályokat.

Fizetés

2010 januárjában országos átlagkereset kerül 86 000 dollárra.