Assistant Program Manager munkaköri leírás

A programvezetők asszisztense különböző feladatokat lát el a vállalattól és az iparágtól függően. Magas rangú szakemberek felügyelete alatt dolgoznak, biztosítva, hogy a vállalati működési folyamatok megfelelőek és megfeleljenek a program előírásoknak és a felső vezetés irányelveinek.

feladatok

A programvezető asszisztens felügyeli a keresztfunkciós csapatokkal foglalkozó projekteket végző munkatársakat, tervezi és felügyeli a menetrendeket és a projektek költségvetéseit, és a határidők követelményeitől függően szervezi a projekt tevékenységeket.A munkát az informatikai személyzetnek is hozzárendeli, és időszakos projektfolyamatokat szervez.

$config[code] not found

Eszközök és technológiák

Az Onet Online állásinformációs portál szerint egy asszisztens programvezető gyakran használ asztali számítógépeket a feladatok végrehajtásakor. Ő is használhat adatbázis-lekérdezési szoftvert, például Access-et.

Munkatevékenység

Az Onet Online azt jelzi, hogy az asszisztens programvezető tájékoztatást nyújt az ügyfeleknek, felügyelőknek és társaiknak. Ő is döntéseket hoz, megoldja a problémákat, és segíti és törődik másokkal.

Jártasság

Négyéves főiskolai végzettség általában szükséges a programvezető asszisztenshez. A munkáltatók azonban gyakran kevésbé képzett, de jelentős gyakorlati tapasztalattal rendelkező jelölteket vesznek fel.

szakértelem

A programvezető asszisztensnek jó kommunikációs készséggel kell rendelkeznie. A szolgáltatásorientált és az információk megrendelésére való képesség is segít a programvezető asszisztensében.

Fizetés

A pályakezdők asszisztenseinek átlagos éves fizetése 2010-től 49 000 dollár volt, a karriererőforrás-webhely szerint.