Studio Manager job leírása

A stúdióvezető felelős a portré stúdió működtetésének minden aspektusáért, a képfelvételtől kezdve a személyzet kezeléséig és fejlesztéséig az értékesítési célok eléréséig és meghaladásáig.

feladatai

A stúdióvezető felelős azért, hogy kiváló ügyfélszolgálatot biztosítson a hűséges ügyfélkör növelése érdekében. Ő is felelős az alatta dolgozó munkavállalók felvételéért, képzéséért, fejlesztéséért és lőzéséért. A mindennapi tervezés és a menetrend is része a munkakövetelményeknek.

$config[code] not found

szakértelem

Ehhez a pozícióhoz egy középiskolai diploma vagy GED szükséges, valamint egy-három évig tartó felügyeleti szerepkörrel rendelkező kiskereskedelmi tapasztalat. A stúdióvezető várhatóan képes lesz eladni az értékesítést, és jó vezetési képességekkel, alapvető számítógépes ismeretekkel és rugalmassággal rendelkezik az éjszakák és a hétvégék munkájához.

Fizetés

Átlagosan egy stúdióvezető óránként lehet, vagy a cégtől függően fizetett. SimplyHired szerint az átlagkereset 2010 augusztusától 30 000 dollár. A fizetés a földrajzi elhelyezkedés és az értékesítési célok teljesítményétől függ. Jellemzően az egészségbiztosítás, a fizetett szabadságidő és a 401K-os terv is előnyben részesül.