Szociális szolgálat állások a légierőben

A légierő elismeri, hogy a katonai élet stresszt okozhat a személyzet és az eltartottak számára is. A légierő klinikai szociális munkatársai az USAF orvosi testületének tisztjei, akik katonai személyzetet és családtagjaikat szolgálják. Csak azok a pályázók vehetnek részt, akik megfelelnek a követelményeknek.

Feladatok

A légierő klinikai szociális munkásai tanácsadási szolgáltatásokat nyújtanak a légi fuvarozóknak és családtagjaiknak. Az általuk kezelt kérdések a munkahelyi stressztől a házassági problémákig terjedhetnek. A kérdések pénzügyi jellegűek lehetnek, mint például a katonai fizetés kiterjesztése a növekvő család vagy a misszióhoz kapcsolódó, például a szétválasztás.

$config[code] not found

szakképesítés

A Légierő a klinikai szociális munkásoknak egy akkreditált egyetem és a jelölt lakóhelye által biztosított legmagasabb engedély alapján mesterképzést igényel szociális munkában. Előnyben részesülnek azok a jelentkezők, akiknek a klinikai tapasztalata a posztgraduális iskolán túl. A mester vagy a legmagasabb engedélyen dolgozók jelentkezhetnek gyakornokként; egy helyi toborzó tanácsot adhat a szakmai gyakorlatra való jogosultságról. A pályázóknak az Egyesült Államok állampolgárai és 18 és 34 év közöttiek kell lennie. A pályázóknak fizikai, háttérellenőrzési és kábítószer-tesztet kell teljesíteniük. A választást egy fórumon végzik, amely súlyozza az összes tényezőt, beleértve az AFOQT pontszámokat, a fokozat-átlagot, a tapasztalatot, a karaktert és a múltbeli eredményeket a meghatározás során.

Kiképzés

A klinikai szociális munkás munkájához jelentkezők jogosultak a közvetlen jutalékra. Általában az új tisztek részt vesznek az alaptisztviselői iskolában, amely körülbelül három hónapig tart és szigorú program, mind fizikailag, mind szellemileg. Közvetlen megbízással azonban a képzés öt hétre csökken. E képzés során az új tisztek megismerik a katonai egészségügyi ellátást és az alapvető katonai eljárásokat. A közvetlen bizottsági tisztek képzése tantermi oktatás, vezetésfejlesztés és fizikai kondicionálási gyakorlatokból áll.

Fizetés

A hadsereg alapdíját a Védelmi Minisztérium állapítja meg, és rendszerint évente felülvizsgálja. Minden egyenlő rangú és szolgálati évvel rendelkező katonai személyzet ugyanolyan alapfizetést kap. Az O-1, O-2, O-3 és O-4 fizetési fokozatai a második hadnagy, az első hadnagy, a kapitány és a főszereplők rangsorai. Bár a jelöltek tipikusan második hadnagyként lépnek be, az egyének magasabb rangot kaphatnak, a tapasztalatok, az oktatás, a teszt pontszámok és más tényezők alapján. A fizetési fokozat O-1 havi alapdíja 2013-tól kezdődően 2,876,40 és 3,619,20 dollár között mozog, míg az O-2 3,314,10 és 4,586,40 $ között van. Az O-3 fizetési tartománya 3,835,50 és 6,240 dollár között van, és 4 362,40 $ és 7,283,70 dollár között egy O-4 esetében. Ha a tisztségviselők a házon alapuló házat választják, költség nélkül, és ha a bázistól eltekintve választanak, havi juttatást kapnak. Ez a juttatás a tisztviselő rangja és családi állapota alapján történik, és ez 660.90 és 1.822,50 dollár között mozog. A lakóhellyel nem rendelkező lakosok számára havonta akár 1100 dolláros megélhetési támogatás is biztosított.