Az általános szerelő munkaköri leírása

2008-ban az autóipari technikusok és a mechanika mintegy 763 700 munkahelyet tartott az Egyesült Államokban. Egy ilyen nagy iparágban az általános mechanika számos alapvető feladatot lát el társadalmunk számára. Felelősek a mechanikai berendezések, mint pl. Autók, traktorok és nagy gépek javításáért.

Oktatás és tapasztalat

Az általános mechanikának középiskolai diplomával vagy GED-vel kell rendelkeznie. Ezen túlmenően, a legtöbb állam rendelkezik speciális tanúsítási követelményekkel, amelyek közül a leggyakoribb a mesterautó-technikus tanúsítása az Országos Autószervíz-kiválósági Intézeten keresztül. A korábbi munkák szerelőként vagy autókkal dolgozva növelhetik az egyének esélyét arra, hogy általános szerelőként vegyenek fel.

$config[code] not found

szakértelem

Ezeknek a mechanikáknak képesnek kell lenniük az alapvető utasítások olvasására és megértésére. Képesnek kell lenniük arra, hogy irányt tartsanak, erős döntéshozatali készségekkel rendelkezzenek, és alapvető matematikai készségekkel rendelkezzenek. Erős ismeretekkel kell rendelkezniük a gépjárművekről, és meg kell tudniuk érteni a mechanikai rajzokat. A mechanikának világosan látnia kell mind a közeli, mind a távolabbi távolságokat. A legtöbb munkáltató megköveteli a mechanika számára, hogy 100 fontot tudjon felemelni.

Feladatok

Az általános mechanika felelős a mechanikai problémák diagnosztizálásáért és rögzítéséért olyan berendezésekkel, mint a fűnyírók, traktorok, vízszivattyúk, tömörítők, sószórók és fűrészek. Tune-upokat, hegesztőberendezéseket és egyéb fémeket hajtanak végre, és karbantartási munkájukkal kapcsolatos fájlokat tartanak fenn. Ezeknek a dolgozóknak kell homokozni, javítani és festeniük a berendezéseket. Szükség lehet arra, hogy általános autómunkát végezzenek, mint például a gumiabroncs-forgatás, az olajcsere és az új fékbetétek telepítése.

Munkakörnyezet

Az általános mechanika hátrányos időjárási körülményeknek van kitéve. Lehetnek veszélyes helyzetek és elektromos áramütés veszélye is, és mozgó mechanikai részekkel, mérgező füstökkel, maró vegyszerekkel lehetnek körülvéve. Továbbá ez a munkakörnyezet általában hangos és piszkos. A mechanika általában normál 40 órás munkahét dolgozik.

Fizetés

A 2010. júliusi felmérés szerint az Index.com.com-tól az általános szerelő átlagos éves fizetése évi 51 000 dollár. Ez megegyezik a szakemberekkel, akik havonta kb. Mint minden fizetési információhoz hasonlóan, ezek a számok nagymértékben eltérhetnek a földrajzi elhelyezkedés, a munkáltató, az éves tapasztalat és más tényezők függvényében.

2016 Az autóipari szerviztechnikusok és a mechanika fizetési adatai

Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint az autóipari szerviztechnikusok és a mechanikusok átlagosan 38.470 dolláros fizetést szereztek 2016-ban. Az alacsonyabb szinten az autóipari szerviztechnikusok és a mechanikusok 28.140 dolláros 25 százalékos fizetést szereztek, ami azt jelenti, hogy 75 százalékkal többet értek el. A 75. százalékos fizetés 52 120 dollár, ami 25 százalékkal többet keres. 2016-ban 749 900 embert foglalkoztattak az Egyesült Államokban autóipari szerviztechnikusként és mechanikaként.