Singer job leírása

Az énekes egy énekes zenész, aki zenei vonalakon alapuló zenei sorokat olvas, értelmez és énekel zenei életben vagy tiszta természetes tehetséggel. Az énekeseket az énekelt zenei stílus, például a pop, a jazz, a ritmus és a blues, vagy az énekhangok, például basszus, tenor, alto vagy sopran.

Feladatok

$config[code] not found Ryan McVay / Photodisc / Getty Images

A szakképzett énekes munkaköri feladata, hogy megtanulják a hozzárendelt zenét fizetett vagy esetenként kifizetetlen teljesítményért. Például, egy énekesnek, aki egy egyházi kórusban egy solista résztvevőt felvett, meg kellett volna tanulnia a zenét egy olyan szolgáltatásért, amely az idő előtti időben szolgál, hogy kényelmes és pontos legyen a zenével. Az embernek időt kellett volna töltenie arra, hogy a darabot különböző módokon próbálja meg, hogy meghatározza a közönség legmegfelelőbb változatát. A kabaré énekesnek egy zongoristával vagy egy zenészcsoporttal kell találkoznia, hogy eldöntse, milyen típusú dalokat mutatják a legjobban az énekes hangja. Miután megegyezés született a dalokról, az énekes köteles próbálni a zenészekkel és végül a közönség előtt fellépni. A stúdió énekes bérelhető, hogy biztonsági énekeket készítsen, vagy dalokat demonstráljon, amit egy író szeretne egy másik előadó vagy iparág nevének rögzítésére. Ez a fajta énekesnek jó mikrofon technikával kell rendelkeznie, és készen kell állnia arra, hogy a gyártók és a kreatív igazgatók széles körével dolgozzon, hogy a hang és a stílus tökéletes legyen.

Munkalehetőségek

Leslie Banks / iStock / Getty Images

Az énekes élete nehéz és néha nem teljesíthet, de azok, akik jó oktatással, énekórákkal, zenei órákkal, hangszeres tanulmányokkal és egyéb osztálytermi idővel készülnek, magas színvonalúak és keresettek lehetnek az élő színpadi előadásokhoz, háttér énekekhez zenei felvételeken, sőt egy szólójátékon is, több évig az élő közönség előtt.

Minőségi követelmények

Digital Vision./Photodisc/Getty Images

A képzett énekesnek mindenekelőtt kreatívnak kell lennie, aki szereti a különböző típusú emberekkel való együttműködést, és mindig nyitott a különböző zenei stílusok felfedezésére. A sikeres énekesek nagyszerű zenei tolmácsok, és egyedülállóan képesek hangon és dallamokon keresztül kommunikálni, így nagyon fontos az érzelmek széles körének közvetítése. Az erős fizikai jelenlét is segít a jó teljesítmény megszilárdításában, és biztosítani fogja, hogy a következő koncertre ismét béreljen.

Oktatási követelmények

Jupiterimages / liquidlibrary / Getty Images

Általában nincsenek oktatói követelmények az énekesek számára, különösen, ha magas szintű természetes tehetség van. Azonban azok, akik a vízi járműveket akarják kiképezni, a lehető leghamarabb meg kell kezdeniük. Sok iskola olyan zenei osztályokat kínál, mint a show kórus és a koncertkórus. Innen jó alapot ad az egyetemi egyetem zenei oktatásának. Sok sikeres énekes továbbtanul az iskolába, és hallgatólagos iskolába jár, és mesterképzésben részesül.

Átlagos kompenzáció

A Payscale.com szerint az Egyesült Államokban dolgozó átlagos énekes 35,362 dolláros éves alapilletményt szerez.Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala beszámol arról, hogy az iparág egészének 2016-ra mintegy 10 százalékos növekedése várható.