Az adminisztrátor szerepe a kötelességen

A kórházban fontos szerepet tölt be a feladatvezető. Az ő feladata, hogy biztosítsa, hogy a kórház minden területén zökkenőmentesen működjön, és segítsen és megoldja a problémát, ha nem.

feladatai

Az adminisztrátornak mindig elérhetőnek kell lennie. A problémamegoldás a munka kulcsfontosságú része, a panaszok és problémák kezelése, az információs kérelmek és balesetek megválaszolása, valamint a válság és vészhelyzetek kezelése.

$config[code] not found

További feladatok

A rendszeres feladatok mellett a rendszergazdáknak biztosítaniuk kell a biztonsági protokollok betartását, a média kérdések megválaszolását, a többi ügynökséggel való kapcsolattartást, a vészhelyzetek által generált forgalom irányítását és a személyzet kezelését. Az orvosok, a személyzet és a betegcsaládokkal való együttműködés a páciensek legjobban kiszolgálásához szintén része a pozíciónak, valamint a betegek ügyvédi szolgáltatása.

szakképesítés

Ahhoz, hogy jogosult legyen az adminisztrátorra, a pályázóknak ápolási engedéllyel vagy főiskolai végzettséggel kell rendelkezniük (bár a mester fokozatot gyakran részesítik előnyben) és legalább öt éves klinikai vagy vezetői tapasztalattal. Szükség van a kórházi politikák, a humánerőforrás-politikák, a konfliktuskezelési készségek, a többfeladatos készségek és a komplex szervezeti rendszerrel kapcsolatos tapasztalatok ismeretére. Az Indeed.com szerint az adminisztrátor fizetése évi 108 000 dollár, 2010 novembere óta.