Korporációs házigazgatói bérek

Az egyházi házigazgatók, néha szeretettel hívják a ház anyáknak, a görög levél női szervezetek tulajdonosai a főiskolai egyetemeken találhatók. Fő szerepük az, hogy biztosítsák az ingatlan fenntartását, építsenek és tartsanak fenn kapcsolatot a házassági tagokkal, és kezeljék a mindennapi műveleteket. Ez a pozíció a legjobban alkalmas egyedülálló érett nők számára - több mint 40 évesen -, és a munka megköveteli, hogy teljes munkaidőben éljen otthon. Fontos, hogy a fiatal felnőttek számára tapasztalat és szenvedély legyen.

$config[code] not found

Feladatok

A Sorority Mom honlapja, a vezető házastársi házigazgatók honlapja szerint ezt a pozíciót kis szállodai vezetői pozíciónak kell tekinteni. Ön felelős az épület napi működésének irányításáért; a fejezet politikáinak és szabványainak támogatása; a fiatal nők támogatása és irányítása; kommunikáció az öregdiákkal, tanácsadókkal és szülőkkel; a költségvetés kezelése, étkeztetés és vásárlás; valamint a személyzet, a vállalkozók és a szállítók felügyelete.

Fizetés tartomány

A fizetési tartomány számos tényezőn alapul: a korporáció nagysága, a helyszín, az egyetemi lakáspolitikák, a korporáció pénzügyi forrásai és a struktúra típusa. A Glassdor.com-on található fizetési skálák alapján a fizetés 43 000 és 64 000 dollár között mozoghat. A tényleges házassági házigazgatókkal folytatott interjúk 7 000 és 32 000 dollár között mozognak. A pozíció különböző előnyöket és előnyöket foglal magában, mint például autó- és gázkiadások, ingyenes bérleti díj és hétvégi kirándulások.

Előnyök és perks

A fizetések számos előnnyel járnak. Egyes igazgatók autó- és gázkiadásokat, ingyenes bérleti díjat, ingyenes étkezést, ingyenes segédprogramokat, szobaszervizeket, fizetett hétvégi kirándulásokat és egészségbiztosítást kapnak. Ezért az alacsonyabb fizetéseknek figyelembe kell venniük, hogy nincsenek megélhetési költségek, és kompenzálni lehet a gépkocsi használatáért. A hétvégén kívül lehet nyaralási idő.

életmód

Ez a pozíció megköveteli, hogy a hétvégén és az üdülési időn belül válasszon a hétvégén. Az életednek szabadon kell biztosítania ezeket a szolgáltatásokat; ez a helyzet nem lenne alkalmas olyan személyre, aki fiatal vagy tizenéves gyerekekkel házasodik meg. Nem lesz szükség arra, hogy kezelje vagy fegyelmezze a fiatal nőket, de a fiatal hölgyek támogatására vagy anyai alakjává válhat.