Armorer Állásleírás

Anonim

Elsődleges feladatok

A fegyveres idő nagy részét fegyverek ellenőrzésére, tisztítására, javítására és újjáépítésére fordítják. Biztosítja, hogy a fegyverek biztonságos üzemi állapotban vannak. Ő is kezeli, karbantartja és működteti az égési tartományt.

Másodlagos feladatok

A fegyverkezelő néha lőfegyverhasználókat képez biztonsági kérdésekben, és tanácsot ad a lőfegyverek használatában. A lőszereket is teszteli. A papírmunka befejezése és a naplók karbantartása rendszerint része munkájának.

$config[code] not found

Munkakörnyezet

A hadsereg napjait tüzelési tartományban töltötte, egy javítóműhelyben, lőszerraktárban és íróasztalon. A javítások során védőfelszerelést, például kesztyűt és védőszemüveget kell viselni, és lépéseket kell tennie, hogy megvédje a meghallgatását, amikor a hatótávolságon van, és fegyvereket lőttek.

követelmények

A középiskolai diploma vagy azzal egyenértékű, valamint a bűnüldözési vagy katonai tapasztalatokra van szükség ezen a területen. A lőfegyver-készség elengedhetetlen. A lőfegyver-oktatás, a tartományi műveletek és a lőfegyver-javítás terén szerzett tapasztalatok értékesek.

Fizetés

Az Indeed.com szerint a fegyveresek átlagos éves fizetése 2010 januárjában 44 000 dollár volt.