A visszatartó koordinátor munkaköri leírása

A visszatartó koordinátor olyan humánerőforrás-szakember, aki felügyeli és támogatja a munkavállalói kapcsolatok programjait a munkavállalók megtartására.

Oktatás

Az oktatási követelmények magukban foglalják az emberi erőforrások, az üzleti élet vagy a kapcsolódó tudományág alapképzését.

szakképesítés

A legtöbb munkáltató legalább hároméves tapasztalattal rendelkezik a munkavállalói kapcsolatokban vagy a kapcsolódó tapasztalatokban, valamint a toborzás és más emberi erőforrás funkciók jó megértésében.

feladatai

A munkavállalói kapcsolatok felügyelete és előmozdítása magában foglalja a munkavállalók felmérését, elemzését és felülvizsgálatát, hogy megtalálják a munkavállalók megőrzésének javítását, a munkavállalói juttatási programok előmozdítását, valamint új szolgáltatások és programok kezelését az új alkalmazottak bevonása és a jelenlegi alkalmazottak megtartása érdekében.

Egyéb feladatok

Ezek a szakemberek gyakran szorosan együttműködnek a személyzet toborzásával, hogy dolgozzanak ki a munkaviszony előtti személyiségértékeléseket, hogy segítsenek megtalálni a szervezeti kultúrával megegyező pályázókat.

Fizetés

Az Indeed.com 2010 januárjában felsorolja az országos átlagkeresetet, amely évi 68 ezer dollár.

2016. évi fizetési információk a humánerőforrás-vezetők számára

Az emberi erőforrás menedzserek az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint 2016-ban átlagosan 106,910 dolláros fizetést kaptak. A humánerőforrás-menedzserek az alacsony végeredményben 80,800 dolláros 25 százalékos fizetést szereztek, ami azt jelenti, hogy 75 százaléka többet fizetett, mint ez. A 75. százalékos fizetés 145.220 dollár, ami 25 százalékkal többet keres. 2016-ban 136.100 embert foglalkoztattak az Egyesült Államokban humánerőforrás-menedzserként.