Adminisztrátor munkaköri leírása

A tehetséges támogatási rendszergazda minden nonprofit szervezet létfontosságú része, legyen az alkalmazott vagy szabadúszó tanácsadó. A támogatások a legtöbb nonprofit számára fontos forrást jelentenek, így a támogatási rendszergazda az alapok gyűjtőcsapatának kulcsfontosságú tagja.

Támogatás

A támogatási rendszergazdák felelősek a támogatási források azonosításáért, a pályázati folyamat kutatásáért, az alkalmazásadatok összeállításáért és a határidők összehangolásáért. A szervezet és a személyzet méretétől függően a támogatási rendszergazda írhatja a támogatási kérelmet és a kapcsolódó anyagokat is. Együttműködik az alapgyűjtő csapat többi tagjával is, hogy működjön együtt az átfogó finanszírozási tervben, mivel a támogatások csak ritkán elégítik ki az összes szervezet szükségleteit.

$config[code] not found

Alapítvány gyűjtése

Mivel a legtöbb szervezet támogatása több forrásból, akár nagyból, akár kisből származik, a támogatási rendszergazda felelős annak biztosításáért, hogy a támogatások megfelelő összege a megfelelő támogatási összegből álljon a támogatási összegből. A legtöbb támogatás egy területre vagy szükségletre, például számítógépekre vagy berendezésekre van szentelve, míg mások adminisztratív, oktatási vagy közösségi tájékoztató jellegűek. A támogatási források sokféleségének ki kell terjednie a szervezet igényeinek spektrumára.

Adminisztráció

A támogatás adminisztrátorának feladatai a támogatás kézhezvételét követően is folytatódnak. A legtöbb támogatás a rendelkezésekkel rendelkezik. A pénzeszközök bizonyos célokra elkülöníthetők, vagy a pénz felhasználásának feltételei lehetnek. A támogatási rendszergazda felelős annak biztosításáért, hogy a finanszírozás a megfelelő területre irányuljon, és hogy mindenki megértse a pénzre vonatkozó feltételeket, és kövesse a megfelelőségi irányelveket. A számlázást és a papírmunkát is irányítja, hogy a megfelelő dokumentációt összegyűjtse, hogy bizonyítsa a megfelelőséget a megbízónak. Koordinálja az erőfeszítéseket bármelyik PR-vel és / vagy marketingszemélyzetgel, hogy biztosítson egy konzisztens üzenetet, amely megkötőbarát.

közlés

A támogatási rendszergazda felelős az információk összegyűjtéséért és a megfelelő jelentések készítéséért a megbízóknak, mivel a legtöbb befektetőjük által elért eredményeket szeretné tudni. A támogatási rendszergazda a közvetítő és a nonprofit közötti kapcsolattartó pont. Támogató és vonzó módon támogatja a nonprofit és a közösségben gyakorolt ​​hatását annak érdekében, hogy igazolja a támogatások folyamatos támogatását.

Oktatás / tapasztalat

A támogatási adminisztrátori pozíciók jellemzően négyéves diplomát igényelnek egy kapcsolódó területen, valamint a kiváló írott és verbális kommunikációs készségeket, a jó számot, a szervezetet és a szoros határidőkkel történő nyomás alatt álló munkát. A legtöbb rendszergazdának néhány évnyi tapasztalata van az írásban, és korábban adminisztratív vagy pénzeszköz-felvételi kapacitással rendelkező non-profit szervezetekkel dolgozott.