Klinikai társult munkaköri leírás

A klinikai munkatársak rövid távon és hosszú távon segítik az egészségügyi létesítményeket a működési eljárások és politikák javításában. Biztosítják, hogy az ilyen eljárások megfelelőek és megfeleljenek az állami és szövetségi törvényeknek.

Feladatok

A klinikai szakember frissíti a klinikai dokumentációt, és javasolja a klinikai eljárások és folyamatok javítását. Szintén felülvizsgálja a vészhelyzeteket, és a helyi egészségügyi szolgáltató helyzeteire is kiterjed, a szakértelmének körén kívül.

$config[code] not found

Oktatás

A klinikai munkatárs általában szakterületen rendelkezik egy tudományos területen. A munkáltatók gyakran megkövetelik, hogy a vezető klinikai munkatársak szakmai engedéllyel rendelkezzenek, mint például a regisztrált nővérneve.

Minőségi képességek

A klinikai munkatársaknak ügyfélszolgálati és egészségügyi tapasztalattal kell rendelkezniük.Szükség van a számítógépes szoftverek, például a Microsoft Word és az Excel alapismereteire is.

Fizetés

2010-ben a klinikai munkatársak éves átlagos jövedelme 62 000 dollár volt, a karrierinformációs weboldal szerint.

Karrierfejlesztés

A klinikai munkatársak promóciós esélye a teljesítményétől és a készségektől függ. Az apt és az illetékes klinikai munkatársak néhány éven belül vezető klinikai munkatársakká válhatnak.

Munkakörülmények

Egy klinikai munkatárs hétfőtől péntekig 8 órától 17 óráig tart.