Mi az a targonca vezetői munkaköri leírása?

A targoncavezetők leggyakrabban raktárakban dolgoznak. Ez a pozíció főként a raklapok és más anyagok mozgatását teszi lehetővé a raktár körül. Gyorsan mozgathatják az anyagokat, lehetővé téve más osztályok munkáját. A targonca-vezetők jelentést tesznek a műszakvezetőnek.

Működtesse a targoncát

$config[code] not found Dmitry Kalinovsky / iStock / Getty Images

A targonca vezetői feladata a targonca üzemeltetése. A targonca vezetéséhez először át kell vennie egy tesztet, hogy engedélyt kapjon. Ez magában foglalja a karok és vezérlők használatát a targonca meghajtásához.

Vizsgálatok

Stephen Morris / iStock / Getty Images

Ez a helyzet a targonca ellenőrzéséért is felelős. A Munkahelyi Biztonsági és Egészségügyi Hivatal szerint az üzemeltetőknek minden nap vagy minden váltás előtt meg kell vizsgálniuk a targoncát, vagy ha úgy tűnik, hogy problémát okoz a targonca.

Betöltés és kirakodás

Biztosíték / Biztosíték / Getty Images

A targoncavezetők segítik a rakományok betöltését és kirakodását, akár dobozokból, akár raklapokból, tehergépkocsikról, amikor megérkeznek vagy távoznak.

Raklapok létrehozása

Néha a targoncavezető feladata, hogy rakományt rakjon raklapokat a teherautók szállítására. Ezt úgy végzi el, hogy elolvassa a megrendelőlapot, és a targoncát a raktár körül vezetve megtalálja az egyes anyagokat. Az anyagokat ezután raklapra helyezzük és csomagoljuk.

munkabér

endopack / iStock / Getty Images

A targoncavezető átlagos órabére 2010 januárja óta 10,24 dollár, a PayScale.com szerint. A bérek a helyszíntől és a tapasztalatoktól függenek.