Mi a biztosítási CSR?

A biztosítási CSR-nek, vagy az ügyfélszolgálati munkatársnak az egyik legfontosabb feladata egy biztosítási ügynökségnél, mint az ügyfél első kapcsolattartó pontja. Biztosítási CSR-ként sok időt tölthetsz a telefonon, segítve az embereket.

Biztosítási CSR mint karrier

Biztosítási CSR-ként a call centeren dolgozhat, vagy biztosítási árajánlatokra, követelésekre, értékesítésre és marketingre szakosodhat.

$config[code] not found

Állásjellemzők

A biztosítási CSR olyan személy, aki képes nehéz helyzetben maradni nyugodt és erős problémamegoldó képességekkel rendelkezik.

Munkaköri kötelességek

A biztosítási CSR-ek együttműködnek az ügyfelekkel, válaszokat adnak a lefedettség megszerzésére, a panaszok kezelésére és megoldására, valamint a meglévő számlák szervizelésére.

Biztosítási CSR képzés

A legtöbb biztosítási CSR a CISR vagy az Ügyfélbiztosítási Szolgáltató képviselőjének minősítést kap. A CISR kijelölését a Biztosítási Oktatási és Kutatási Nemzeti Szövetség biztosítja.

Biztosítás CSR fizetések

Biztosítási CSR-ként számíthat arra, hogy évente 25 ezer dollártól 35 ezer dollárig kereshet, attól függően, hogy milyen tapasztalatokat szerez.

Lehetőségek a fejlődésre

Számos biztosítási CSR engedélyes ügynökökké válik ingatlan, baleset, élet vagy egészségbiztosítás értékesítésére. Kiváló lehetőség van a biztosítási CSR-ek előrehaladására.