CPR oktatói munka leírása

Képzeld el, hogy potenciálisan több száz életet takaríthat meg anélkül, hogy fizikailag jelen lennél. A CPR oktatói karrierje lehetővé teszi, hogy számtalan személynek adjon ismereteket a kardiopulmonális újraélesztésről, akik szívesen segítenek másoknak, akik váratlan egészségügyi vészhelyzetekben találják magukat.CPR oktatóként mások bizalmát adhatja, tudván, hogy a cselekedeteik segíthetnek megmenteni egy másik személy életét, amíg a mentősök meg nem érkeznek a helyszínre.

$config[code] not found

Meghatározás

Az American Heart Association a cardiopulmonalis újraélesztést (CPR) a kardiovaszkuláris és / vagy légúti vészhelyzetek és a stroke áldozatainak kezelésére használt nem invazív értékelések és beavatkozások. (Lásd az 1. hivatkozást) „A CPR oktató a kardiopulmonális újraélesztési technikákat a CPR-tanúsítványt kereső csoportoknak vagy egyéneknek tanítja. A CPR tanúsítványkérőknek kevés tapasztalatuk van.

feladatai

Az American Professional Safety Trainers Alliance megköveteli, hogy a CPR oktatói pályázók írásban és a gyakorlatban bizonyítsák tudásukat és készségeiket a foglalkoztatási ajánlat meghozatala előtt. (Lásd a 2. hivatkozást) A CPR oktatók felelősek a hatékony kommunikációért, az információk érdekes bemutatásával, a másokkal való kényelmes kommunikációval, türelem és megértés megjelenítésével, a menetrend és a következő irányelvek betartásával. (Lásd a 2. hivatkozást)

Előnyben részesített képesítések

A CPR oktatóként érdeklődőknek már a CPR-ben kell igazolniuk. Az American Professional Safety Trainers Alliance (APSTA) bérel CPR oktatókat, akiknek külső megjelenése ugyanolyan lenyűgöző, mint a tudásbázisuk. Ezenkívül az APSTA megköveteli, hogy CPR oktatói pályázóik rendelkezzenek egy meglévő amerikai Vöröskereszt oktatói tanúsítvánnyal, tanítási tapasztalattal, képességükkel, hogy előzetesen teszteljék, és három referenciát nyújtsanak a korábban tanított osztályokból. (Lásd a 2. hivatkozást)

Oktatás és képzés

A CPR oktatóknak nem kell rendelkezniük egy bizonyos szintű oktatással, de el kell fogadniuk és át kell adniuk a CPR oktató tanfolyamát. A tanfolyam fejleszti az oktatási készségeket és a CPR készségeit. A kevésbé stresszes oktatási szolgáltatások kétéves CPR oktatói képzési tanúsítási tanfolyamot kínálnak az American Heart Association-on keresztül. (Lásd a 3. hivatkozást) A tanfolyam kombinálja az otthoni tanulást, az osztálytermi utasítást és a megfigyelést. (Lásd a 3. hivatkozást)

Fizetés

A fizetések listája felsorolja az elsősegélynyújtó és a CPR oktató átlagos fizetését 24.160 dollár. (Lásd a 4. hivatkozást). A CPR oktatói fizetése azonban nagymértékben eltérhet a fenti értéktől. Számos CPR oktató dolgozik saját maguk számára. Az önálló vállalkozói tevékenység lehetővé teszi a CPR oktatók számára, hogy saját órabérüket állapítsák meg. Előnyök és hátrányok vannak a saját bérek beállításában. A túl sok töltés nagyon kevés ügyfelet eredményezhet. A túl kevés töltés nagyobb ügyfélkörhöz vezethet, de a gyenge bérek nem elegendőek az életmód támogatásához.

szempontok

A CPR oktatók közvetlenül dolgoznak a nyilvánossággal, képviselik munkáltatójukat, még akkor is, ha önálló vállalkozók. A megjelenés nagyon fontos. A CPR oktatóknak meg kell szereznie ügyfeleik bizalmát a tartós kapcsolat kialakításának reményében. Az ügyfelek jó benyomása növeli annak esélyét, hogy az ügyfelek visszatérjenek, amikor a tanúsítványuk lejár, vagy utalja a barátait és munkatársait.