Shot Girl munka leírása

A legtöbb bárban a bár tulajdonosainak és vezetőinek szüksége van egy kis segítségre az italok beszerzésére az ügyfelek számára, akik a főbár számlálótól eltérő területeken vannak. Ezek a bárok, különösen az éjszakai klubokban található bárok lövöldözős lányokat alkalmaznak ennek a feladatnak a kezelésére. Ezek a lányok, más néven lövöldözős lányok, nem rendelkeznek annyi felelősséggel, mint a felső bárban dolgozók, de a munka során továbbra is professzionálisan kell cselekedniük.

$config[code] not found

Általános feladatok

Biztosíték / Biztosíték / Getty Images

A Clevelander South Beach munkaköri leírása szerint a lövés lányok alkoholtartalmú italokat hoznak a bárhoz, és győződnek meg róla, hogy a vendégek elégedettek az italokkal. Néhány bárban a lövéses lányok szó szerint csak a lövéseket szolgálják, ami a címpozíció származik, de a legtöbb bár a szolgálati feladatokat minden italra kiterjeszti. A Shot lányok megtisztítják a kiszolgáló állomásait, és mindegyikhez megfelelő mennyiségű fűszert biztosítanak. Eladhatják az ügyleteket a bár tranzakciós rendszerében, és megadhatják a vendégeknek a bevételeket. A lövéses lányok felelőssége, hogy megbizonyosodjanak róla, hogy az italok megfelelő körettel rendelkeznek, és az azonosítási ellenőrzéseken keresztül igazolják az ivás korát. Segíthetnek a nyitási és zárási eljárásokban is.

követelmények

Ingram Publishing / Ingram Publishing / Getty Images

A lövöldözős lányoknak legalább 18 évesnek kell lenniük ahhoz, hogy a kiskorúakat alkoholfogyasztás megakadályozzák. A középiskolai oklevél vagy azzal egyenértékű bizonyíték elegendő, bár a munkáltatók az értékesítési tapasztalatokat előnyben részesítik.

szakértelem

36clicks / iStock / Getty Images

A lövöldözős lányoknak kiváló interperszonális készségekkel kell rendelkezniük, mivel egymással kölcsönhatásba lépnek az ügyfelekkel. Lehetővé kell tenni, hogy nyomon kövesse a megrendeléseket és a mentális és többfeladatos feladatokat az állomások között. A lövés lányoknak is jó fizikai koordinációra van szükségük, hogy egyszerre sok italt kezelhessenek anélkül, hogy bármit elfojtana, és így könnyen meg tudnák dolgozni az ügyfelek körében. Pozitív, szórakoztató hozzáállás erősen kívánatos a bár fényének és nyugodt légkörének megtartása érdekében.

Munkakörnyezet

Digital Vision./Photodisc/Getty Images

A lövés lányoknak általában esténként vagy esténként kell dolgozniuk, bár néhány bárban délutáni műszakok vannak. A lövés lányoknak a lábukon kell dolgozniuk, és a veszélyek, mint például a cigarettafüst (így változhatnak, ahogyan több állam dohányzik a dohányzásellenes törvények miatt), bárütés, hangos zene, igényes vagy szexuálisan agresszív ügyfelek. Folyamatosan szembesülnek az italkínálattal, és ügyelniük kell azokkal az ügyfelekkel, akik részegek.

munkabér

Mint lövés lány, akkor nem fog sokat keresni az óránkénti bérek tekintetében, de, mint a legtöbb várakozó személyzet, hozzáadhatja a tippekhez. Shot lányok kap tippeket, hogy általában egyenlő vagy meghaladja az órabér. Előfordulhat, hogy a lövés lányok nem részesülhetnek olyan ellátásokban, mint az egészségügyi ellátás, mert nem mindig teljes munkaidőben dolgoznak - sokan csak néhány műszakban dolgoznak hetente.