Gyermekfelügyeleti asszisztens igazgatói munka leírása

A gyermekgondozási asszisztensek igazgatói segítenek és követik a gyermekgondozási igazgató vagy a gyermekgondozási létesítmény tulajdonosa irányelveit. Az igazgatónak meg kell szerveznie, koordinálnia és fenntartania a központot és programjait a tanulók számára, hogy megtanuljanak és gondoskodjanak. Az asszisztensnek képesnek kell lennie a gyermekekkel és a szülőkkel mindennapos kölcsönhatásba lépni, és képesnek kell lennie arra, hogy kezelje a váratlan helyzeteket, amelyek a tanulókra, a szülőkre és a személyzetre vonatkoznak.

$config[code] not found

Központ feladatai

A gyermekgondozási asszisztens igazgatója több feladattal is szembesül, beleértve az igazgató segítését a központ mindennapi működésében, és szükség esetén a rendező betöltésére is. Az asszisztensnek meg kell értenie és tiszteletben kell tartania a központ szabályait, valamint az állami és szövetségi törvényeket és rendeleteket, nyilvántartást kell vezetnie az épület adminisztrációjáról a szövetségi, állami és helyi törvények szerint, össze kell állítania a központra vonatkozó összefoglaló jelentéseket, a folyamatellenőrzést és a baleseti jelentéseket, ismeri a gyermektámadás gyanúja bejelentésének eljárásait a gyermekvédő szolgálatok számára, kezelje a szülők minden kérdését és aggodalmát, kezelje a szülők / tanárok konferenciáit, és központos túrákat vezet a szülőkkel.

Tanterv

A gyermekgondozási asszisztens igazgató felügyeli a tanárok által kidolgozott tantervet, és meghatározhatja, hogy a tanítások hasznosak lesznek-e a diákok számára. A központ tantervével egybeesve az igazgató asszisztens tervezhet iskolai kirándulásokat és programokat, amelyek nemcsak a gyerekek számára szórakoztatóak, hanem oktatási célokat is szolgálnak.

Felügyelői felelősség

A gyermekgondozási asszisztens igazgatói munkájának egy része a központ tanárainak és személyzetének felügyelete. Az igazgatók igazgatói interjúkat folytathatnak, valamint szükség esetén bérelhetnek és tűzhetnek magánszemélyeket, megtarthatják a központ valamennyi alkalmazottjának fájljait, figyelemmel kísérhetik és figyelhetik meg a személyzet teljesítményét és megjelenését, szükség esetén felveszik a helyettesítő személyzetet, megszervezhetik a személyzet eltolódását, összehangolják az üléseket és tanítanak képzést napi részvételi listák.

követelmények

Ahhoz, hogy ezt az álláspontot kaphassuk, az egyénnek rendelkeznie kell művészettudományi, vagy korai gyermekkori vagy kapcsolódó szakterületen alapuló mesterképzéssel, legalább 3–5 éves tapasztalattal rendelkezik egy óvodai vagy korai gyermekkori környezetben, valamint tapasztalatukban. felügyelőnek kell lennie, és CPR-nek kell lennie, és az elsősegélynyújtott A személynek fizikai erővel kell rendelkeznie ahhoz, hogy felemelje és hordozza a gyermekeket, és más, akár 50 font súlyú tárgyakat is. és gond nélkül kezelje a karokat, kezeket, lábakat és lábakat. Az egyénnek önindítónak kell lennie, aki képes arra, hogy a központ kedvéért, és megbízható és megbízható legyen. A válsághelyzetekben szerzett tapasztalat plusz. A potenciális jelöltnek képesnek kell lennie a háttérellenőrzés és az ujjlenyomat-mentesítés átadására, valamint hajlandó részt venni a továbbképzésben.

Fizetés

A fizetés az egyén oktatásán és a napközi ellátásban szerzett tapasztalatokon alapul. Indeed.com szerint 2010-ben a gyermekgondozási asszisztens igazgatójának átlagos fizetése 30 000 dollár.