Az új kisvállalati ügyvédi iroda magyarázata

A Szenátusban olyan jogszabályokat vezettek be, amelyek az Értékpapír- és Tőzsdefelügyeleten (SEC) létrehozzák a kisvállalati tőkealapítás ügyvédének irodáját.

A jogszabály, amely kétoldalú intézkedés, az úgynevezett „SEC Small Business Advocate Act 2015”, 2867. sz., Egy olyan irodát hozna létre, amely képviseli a kisvállalkozások tulajdonosainak és befektetőinek érdekeit, és független hangon szolgál, hogy biztosítsa helyüket az asztalnál. mivel a szövetségi kormány új szabályokat fogalmaz meg arról, hogy a kisvállalkozások hogyan tudnak finanszírozást szerezni és elérni a sikerhez szükséges forrásokat. Az iroda a Dodd-Frank törvény által létrehozott Befektetői Ügyvédi Iroda Hivatalán alapulna.

A törvényjavaslat egyhangúlag elfogadta a Házat, és jelenleg a Szenátusi Bankbizottságban van, ahol széles körű elfogadásban részesül.

Hivatal a kisvállalkozások ügyvédének magyarázata

Brett Palmer, a Small Business Investor Alliance (SBIA) elnöke, az alacsonyabb középpiaci magántőke-alapokat és befektetőket képviselő politikai szervezet, valamint az elsődlegesen a jogszabályok előmozdításáért felelős ügynökség magyarázta meg az új Small Business Advocate irodájának telefonos célját. interjú a kisvállalati trendekkel:

„A SEC nem a kisvállalkozások tőkebefektetésére készült, vagy arra összpontosít” - mondta Palmer. „A Small Business Advocate új irodája független hangot adhatna a kisvállalkozások problémáiról, különös tekintettel arra, hogy a SEC hogyan segíthet a tőkeképzésben, hogy segítsen ezeknek a vállalkozásoknak a növekedésében. Ez a kiegészítő hang a SEC-ben rendkívül szükséges betekintést nyújt és hozzájárul a kisvállalkozások álláspontjához, amelyek jelenleg nem kapnak kellő figyelmet a Bizottságtól. ”

Palmer szerint az új hivatal kulcsfontosságú feladatai, amint az a jogszabályban szerepel, a következők:

  • Állandó struktúra biztosítása egy független hanghoz a SEC-ben;
  • Évente jelentést tesz a Szenátusi Bankbizottságnak és a Ház pénzügyi szolgáltatások bizottságának az előző év előrehaladásáról és a következő év célkitűzéseiről;
  • Kihívás és visszajelzés nyújtása a javasolt és végleges rendeletekről és megrendelésekről a kisvállalkozások és befektetőik pozitív hatásának biztosítása érdekében;
  • A jelenlegi kisvállalkozásokkal foglalkozó SEC tanácsadó bizottság hivatalos formalizálása mint állandó kisvállalkozói tanácsadó bizottság.

Palmer azt mondta, hogy bár nem egy varázspálca, az iroda arra kényszeríti a SEC-t, hogy mérlegelje a kisvállalkozások érdekeit a tőkeépítés tekintetében.

„Hosszú távon a Small Business Advocate irodája megkönnyíti a kisvállalkozások számára, hogy hozzáférjenek a tőkéhez és nyilvánosságra kerüljenek” - mondta Palmer. „Most, hogy valaki figyelmet fordít, a SEC-nek meg kell határoznia a kisvállalkozások igényeit az általa létrehozott politikában.”

A szenátorok idézik a kisvállalkozások ügyvédjei szponzorálásának okát

A jogszabályokat Dean Heller szenátorok (R-NV), Heidi Heitkamp (D-ND) és Gary Peters (D-MI) vezette be. A törvényjavaslat a John Carney (D-DE), az Ander Crenshaw (R-FL), a Sean Duffy (R-WI) és a Mike Quigley (D-IL) által októberben bevezetett törvényjavaslat kísérő intézkedései.

„A kisvállalkozások a Michigan-i vállalkozások 98% -át teszik ki, és Michigan munkaerő-állományának 50% -át foglalkoztatják, de gyakran szembesülnek azokkal a szövetségi szabályok betartásával, amelyeket az Értékpapír- és Tőzsde Bizottság (SEC) a nagy és a kisvállalkozások között nem tesz különbséget” - nyilatkozta Sen Peters azt mondta e-mailben a Small Business Trends-nek, hogy felvázolja a törvényjavaslat szponzorálásának okait. „Mivel a tőkéhez való hozzáférés kritikus fontosságú a kisvállalkozások számára ahhoz, hogy sikeresek legyenek, rendelkezniük kell azzal a lehetőséggel, hogy olyan potenciális szabályzatokra vonatkozzanak, amelyek hatással lesznek a szükséges erőforrásokhoz.”

Például Peters hivatkozott arra, hogy a kis tőkebefektetőknek, akik több tőkét emelnek, regisztrálnia kell a SEC-t, és ugyanazokat a megfelelőségi és jelentéstételi követelményeket kell teljesítenie, mint a nagyvállalatok, de kevesebb alkalmazottal és erőforrással, mint a nagyvállalatok, és nehezedik az induló pénzügyeit és üzleti tevékenység.

„Ez a jogszabály biztosítaná, hogy a kis induló cégek hangot kapjanak a szabályalkotási folyamatban, hogy egyedi igényeiket és aggályaikat, például kevesebb erőforrást vagy kisebb személyzetet vegyenek figyelembe, mivel a SEC új szabályokat határoz meg” - mondta Peters.

Heitkamp szen. Egy előkészített nyilatkozatban megosztotta a jogszabályok szponzorálásának okait: „Észak-Dakota kisvállalkozások munkahelyeket és gazdasági lehetőségeket teremtenek a közösségeinkben, és amikor az állam munkáltatóinak 96 százalékát teszik ki, helyet érdemelnek asztal. A közelmúlt, kétpárti törvényjavaslat a kisvállalkozásokat … egy hangot adna a szövetségi hivatalnak, hogy sok ilyen döntést hozzon, így a szövetségi szabályok nem csak a nagyvállalatok számára íródnak, hanem ösztönzik az új vállalkozókat az innovációra és a fejlődésre. ”

A szenátorok szponzorálására válaszul az SBIA levelet írt, amelyet az Egyesült Államok Kereskedelmi Kamara, a Kisvállalkozások és Vállalkozások Tanácsa, a Vállalati Növekedés Szövetsége, a Nemzeti Kisvállalati Szövetség és hasonló szervezetek írtak alá. hogy a kisvállalkozások független hangot adjanak a titkárságon, és növeljék a tőkeképzés megkönnyítésének fontosságát.

„A vállalkozók és a kongresszus tagjai mindkét féllel csalódnak azáltal, hogy a SEC elmulasztja az ésszerű ötletekre és reformokra vonatkozó cselekvéseket, amelyek megkönnyítik a kisvállalkozások számára az összetett értékpapír-törvények betartását, valamint a tőkeképződés és a hozzáférés javítását” - mondta Karen Kerrigan, és a kisvállalkozói és vállalkozói tanács vezérigazgatója, a levél egyik aláírója.

„Belső és független kisvállalkozói ügyvéd gondoskodik arról, hogy a szükséges változtatásokat és reformokat felülvizsgálták, és hogyan járjanak el” - mondta Kerrigan. „Ezen túlmenően az ügyvéd a kisvállalkozások szempontjából felülvizsgálhatja a javasolt szabályokat, és azonnali visszajelzést adhat az ilyen hatásról. A kisvállalkozások felügyelője a SEC-nél különbséget tesz az induló és a kisvállalkozások számára. ”

Az Egyesült Államok kisvállalkozói adminisztrációja szerint a kisvállalkozások az ország magánszektorbeli munkaerőinek csaknem felét alkotják, és az ország nettó új munkahelyeinek kétharmadát hozzák létre. A kisebb üzleti növekedés szempontjából döntő fontosságú, hogy a SEC erősebb hangja legyen, különösen a befektetések és a tőkeképzés terén. Pontosan ez lenne a kisvállalkozói ügyvédi törvény rendelkezése.

SEC fénykép a Shutterstock segítségével